Новини спорт: Жіноча збірна України з практично 3 хвилинами відставання закінчила біатлонний спринт

Новини спорт: Жіноча збірна України з практично 3 хвилинами відставання закінчила біатлонний спринт
185262 ПЕРЕГЛЯДІВ

На перших змаганнях цього року в Рупольдингу на 5-му етапі Кубку світу, який відкривали спринтери серед жінок, не обійшлося без неприємних сюрпризів, а саме погодних. 


На перших змаганнях цього року в Рупольдингу на 5-му етапі Кубку світу, який відкривали спринтери серед жінок, не обійшлося без неприємних сюрпризів, а саме погодних. Перед початком змагань розпочався рясний ливень, який згодом був змінений на сніг. Такі перипетії призвели до важкого ходу представниць чарівної статі та чималої кількості промахів.
Вже на стартовій прямій одній із учасниць (Анастасії Меркушиній) потрібно було наздоганяти усіх спортсменок за допомогою лише однієї палки, адже вона втратила іншу, а із тренерів нікого не було аби подати запасну деякий час. Анастасія цілком рішуче справилася з цією проблемою та прийшла з несуттєвим відставанням від усіх на перший вогневий рубіж, а після другого, спортсменка передала естафету на високому 6 місці. В той час, як чешки відірвалися на далеку відстань від інших. До подіуму потрапляли ще збірні Канади та Польщі з 25 секундами програшу. Провальний відрізок видали представниці Італії та Франції, де Вірер та Больє відстали на 2 хвилини.
Наша співвітчизниця Наталія Бурдига при розмаїтті сильних учасниць показала себе з гідної сторони. Її швидкість на останньому рубежі була досить високою і вона віддала естафету на 3-й сходинці. Далі в бій пішла Ольга Абрамова, яка пройшла стійку з 3 запасними патронами. Однак швидкість українки залишала бажати кращого, тому перед останнім відрізком до фінішу, вона передала естафету 5-ю. На заключний етап в України вийшла лідер колективу Валентина Семеренко і їй, як завжди дісталися найважчі суперниці. Однак Валя могла вирвати 4 щабель, адже після чистої стійки українка була в 2 секундах від Тіріл Екхофф. На останньому колі Семеренко йшла ходом повільніше від опонентки і в підсумку зайняла разом зі збірною 5 рядок.
Перемога дісталася чешкам, далі розмісилася Білорусь, Німеччина та Норвегія. Після України фінішувала Франція, Польща та Росія.
Представниці Чехії прокоментували свою перемогу, відзначивши, що для них гонка склалася дуже просто. Єва Пускарчікова: "Я не відчувала ніяких проблем на вогневому рубежі, сьогоднішня гонка більше була схожа на тренування".
Вероніка Віткова: "Гонка вийшла для мене дуже простий. У нас була перевага в 30 секунд і я ще до старту повірила в перемогу, тим більше це вже наша друга перемога поспіль".

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео