Футбольний турнір пам’яті Максима Білого завершився в Дніпрі

Футбольний турнір пам’яті Максима Білого завершився в Дніпрі
24546 ПЕРЕГЛЯДІВ

«Скіф» — чемпіони, СК «ДНІПРО-1-Борисфен-2» — другі. «Бронза» в юнаків ФК «Дніпро». На стадіоні дніпровського молодіжного парку завершилися традиційні футбольні баталії за Кубок пам’яті Максима Білого сезону 2019/2020.

Турнір, присвячений пам’яті одного з найталановитіших українських футболістів, уродженця Новомосковська Максима Білого проводять з 2013-го. Змагання збирають десятки професійних та аматорських команд, численних глядачів та футбольних спеціалістів.

«У футбол грали завжди. І в блокаду, і під час голодування, і в окупацію. Наразі глобальне випробування випало не тільки на наше місто, а й на весь світ. Все одно люди хочуть спілкуватися, хочуть грати в футбол», — каже колишній голова ФФД та член президії ФФУ Олександр Капустін.

У нинішньому сезоні через загальнонаціональний карантин фінальні зустрічі перенесли на декілька місяців.

«Карантин у негативному сенсі вплинув на усі клуби та футбольні колективи. Особливо на нас. Ми команда, яка не тренується за великим рахунком», — зазначив гравець команди «Кристал» Артем Писарєв.

Подолавши горнила попереднього етапу змагань у матчі за 3 місце, «Кристал» з Губинихи зустрівся з випускниками академії футбольного клубу «Дніпро». Обидва колективи потішили вболівальників високим темпом гри, а також великою кількістю голів та небезпечних моментів. Вже у першому таймі дніпряни влучили в сітку суперників 3 рази. У другій частині матчу глядачі побачили ще 3 м’ячі. Два з яких забили футболісти «Кристала». Загальний рахунок — 4:2 на користь ФК «Дніпро U-17».

На поле фінального поєдинку Кубка Білого вийшли дніпровський ФК «Скіф» та СК «Дніпро-1-Борисфен-2». Фінал вийшов неймовірно напруженим. Жоден з опонентів не збирався поступатися в гонитві за трофеєм. Боротьба на кожному сантиметрі поля та багато нервів — те, що побачили трибуни. Єдиний та, як виявилося, переможний гол на 79-ій хвилині забив форвард «Скіфа» Микола Бойко, перед цим майстерно обробивши передачу від партнера.

«Не побоявся, пішов до кінця. І вийшов гол. Всі боролися, тому цей матч, я думаю, ми виграли заслужено», — вважає гравець ФК «Скіф» Микола Бойко.

«Скіф» став єдиною командою в історії турніру, якій вдалося взяти Кубок Білого двічі. Вперше це сталося у 2018-му.

«На сьогодні, на мою думку, у нас склався чудовий колектив. Цей турнір для нас був своєрідним відродженням. Всі подібні турніри, які названі на честь видатних людей футболу, я вважаю, обов'язково треба проводити. Адже в цьому зберігається історія та традиції цього виду спорту», — каже президент ФК «Скіф» Дмитро Ященко.

У церемонії нагородження Кубка пам’яті Максима Білого взяли участь дружина та двоє синів футболіста.

Теги: футбол,кубок пам'яті,турнір,Максим Білий

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео