Тренер збірної Мальти П'єтро Гедин похвалив команду України

Тренер збірної Мальти П'єтро Гедин похвалив команду України
55035 ПЕРЕГЛЯДІВ

П'єтро Гедин заявив, що у суперника підібраний хороший штаб, в помічниках у Шевченка - відомий італійський фахівець Тассотті.

Італійський тренер збірної Мальти П'єтро Гедин переконаний, що його підопічні підходять до товариського матчу з Україною (6 червня в Граці) і поєдинку відбіркового турніру ЧС-2018 проти Словенії (10 червня в Любляні) у всеозброєнні - як у фізичному, так і тактичному плані.
«Ми дуже плідно попрацювали 10 днів на зборі в Та-Калі, - цитує наставника остров'ян офіційний сайт Федерації футболу Мальти. - На щастя, всі гравці здорові. У вівторок нам доведеться зустрітися з однією з найсильніших команд Європи, але ми готові до цього випробування. Спаринг буде дуже корисний напередодні офіційного матчу в Словенії.
Збірна України має кваліфікованих виконавців, багато з яких мають великий досвід. До того ж підібраний хороший тренерський штаб. В помічниках у Андрія Шевченка - відомий італійський фахівець Маріо Тассотті ».
збірна Мальти
Воротарі: Ендрю Хогг (Хіберніанс), Анрі Бонелло (Біркіркара);
Захисники: Майлз Бірман (Рейнджерс, Шотландія), Андре Агіус, Клейтон Файлла (обидва - Хіберніанс), Стів Борг, Райан Камільєрі (обидва - Валлетта), Зак Мускат (Ареццо, Італія), Джозеф Зерафа (Біркіркара), Сем Магри (Довер , Англія), Алекс Мускат (Слієма Вондерерс);
Півзахисники: Райан Фенех (Бальцана), Бьорн Крістенсен (Хіберніанс), Стівен Пізані (Флоріана), Йохан Бецціна (Хіберніанс), Дейл Каміільері (Сент-Ендрюс);

Мої відео