У Дніпрі тривають змагання юних більярдистів

У Дніпрі тривають змагання юних більярдистів
26990 ПЕРЕГЛЯДІВ

Пул та «Вільна піраміда» — стартували одразу два чемпіонати України з більярдного спорту. Участь у змаганнях беруть хлопці та дівчата з дванадцяти регіонів країни — різного віку, але не старше 18 років.

З рахунком 5:1 у своїй першій зустрічі впевнену перемогу здобуває 16-річний Максим Бондар з Кропивницького. Хлопець каже, вже 10 років займається футболом. Втім, це не заважає йому приділяти увагу й більярду. Зізнається, не бачить проблеми, аби одночасно мріяти одразу в декількох напрямках.

«У футболі, напевно, я хочу потрапити до збірної. Ну, а в більярді — виграти чемпіонат світу», — каже Максим Бондар.
Дізнавшись про проведення дніпровського турніру з Вільної піраміди, хлопець місяць займався з тренером. Адже ймовірна перемога в першості дозволить стрімко вийти на міжнародний рівень.

«Той, хто в рейтингу буде на першому місці, безкоштовно поїде на чемпіонат світу. Також і переможець дніпровських змагань за рахунок федерації їде безкоштовно», — пояснює Максим.

«Наразі ми чекаємо рішення міжнародного комітету з «Піраміди». У зв'язку з коронавірусом він мав пройти в серпні, проте його перенесли на жовтень-листопад. Ми сподіваємося, що світова першість все ж відбудеться», — розповідає голова окремого підрозділу НФСБУ у Дніпропетровській області Олег Пудовкін.

У сусідній залі палає гонитва за перші перемоги в пулі.

«Це щорічний чемпіонат України, який є відбірковим на чемпіонат Європи. У зв'язку з тим, що наразі карантин у світі, змагання можуть бути перенесені. Але ми все одно проводимо цей відбірковий етап, аби виявити найсильніших гравців в Україні та сформувати збірну команду країни», — каже головний суддя змагань з пулу Олександр Резник.

Кандидат у майстри спорту, чемпіон України, призер національного Кубка дніпрянин Кирило Полейко минулоріч ще й випробував свої сили в континентальній першості в Нідерландах. Більярдист твердить, у 2020-му з другої спроби хоче підкорити європейський олімп. Каже, аби підтримувати форму, намагається тренуватися не менше трьох годин на день.

«Це дуже сильно розвиває мислення та психологію. Потрібно завжди думати й швидко ухвалювати рішення», — каже Кирило.

Змагання з «Вільної піраміди» розраховані на 3 дні. У пулі спортсмени виявлятимуть кращих на два дні довше, до п'ятниці 24-го липня.


Теги: більярд, Дніпро,чемпіонат,пул ,піраміда

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео