УКРАЇНА ІНФОРМ

Новак Джокович вилетів з Відкритого чемпіонату США після удару м'ячем по лінійному судді

Новак Джокович вилетів з Відкритого чемпіонату США після удару м'ячем по лінійному судді
32591 ПЕРЕГЛЯДІВ

Новак Джокович був дискваліфікований з Відкритого чемпіонату США після удару м'ячем по лінійному судді.

Номер один у світі був в середині матчу проти Пабло Карреньо Буста в четвертому раунді турніру, коли трапилася катастрофа.

Кращий сіяний гравець, який переслідує свій 18-й титул Великого шолома, Джокович тільки що програв гру і відстав з рахунком 6-5 в першому сеті.

Він вдарив по м'ячу за спиною, коли два гравці перемістилися на бічну лінію для зміни сторін.

М'яч потрапив у шию судді жіночої статі в задній частині корту, після чого вона впала на коліна.

Після обговорень з офіційними особами матчу Джокович був дискваліфікований, і він пішов потиснути руку Каррено Бусто, перш ніж покинути майданчик.

Через кілька годин Джокович вибачився в соціальних мережах.

При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів в Інтернеті відкриті для пошукових систем гіперпосилання не нижче першого абзацу на «ukraine-inform.com» — обов’язкові, крім того, цитування перекладів матеріалів іноземних ЗМІ можливе лише за умови гіперпосилання на сайт ukraine-inform.com та на сайт іноземного ЗМІ. Цитування і використання матеріалів у офлайн-медіа, мобільних додатках, SmartTV можливе лише з письмової згоди "ukraine-inform.com". Матеріали з позначкою «Реклама» або з дисклеймером: “Матеріал розміщено згідно з частиною 3 статті 9 Закону України “Про рекламу” № 270/96-ВР від 03.07.1996 та Закону України “Про медіа” № 2849-IX від 31.03.2023 та на підставі Договору/рахунка.

Суб’єкт у сфері онлайн-медіа; ідентифікатор медіа – R40-05955

Суб’єкт в сфері медіа, що здійснює мовлення без використання радіочастотного спектра – ідентифікатор медіа - R10-01993

Текст і зображення на цій сторінці опубліковано на умовах Creative Commons із зазначенням авторства 4.0 міжнародна.

Мої відео