Sixers вибирають Джоша Гріна в останньому проекті

Sixers вибирають Джоша Гріна в останньому проекті
22523 ПЕРЕГЛЯДІВ

Грін - гравець з флангом 6-6, який закінчує сезон новачків в Арізоні, де він набирав в середньому 12,0 очка за гру, 4,6 за гру і 2,6 за гру. Він також збивав 36,1% своїх триочкових спроб, стріляючи приблизно по три за гру. Грін готовий до ліги з фізичної точки зору. При зрості шість футів шість дюймів і 210 фунтів Грін має раму, яка готова виступити проти інших спортсменів НБА. Не кажучи вже про те, що у нього «розмах крил» 6 футів 10 дюймів. Він - ідеальний зразок флангових гравців в сьогоднішній грі.

Джош Грін - один з кращих перспективних трофеїв в цьому драфтовом класі, і він ставить багато перед Sixers. У минулому постсезоні ми побачили, що відсутність захисників по периметру сильно зашкодило Sixers. Додавання такого потенційного гравця, як Грін, могло б допомогти виправити це.

Елтон Бренд повідомив ЗМІ, що він прагне краще доповнити дві All-Stars команди, і Грін - саме той тип гравця, якого можна поставити навколо цих двох. Він нокдаун-шутер, який може помітити, коли Джоел Ембіід працює на посаді, і він супер-атлетичний, щоб бігати по відкритому майданчику з Беном Симмонсом в перехідному режимі.

Є невелика вірогідність, що Sixers обміняють цей вибір, щоб «підсолодити» пропозицію. Але якщо вони цього не зроблять, вибір Гріна з киркою буде хорошим ходом для Sixers.

Мої відео