Льюїс Хемілтон не здасться після того, як FIA виключила розслідування стосовно футболки

Льюїс Хемілтон не здасться після того, як FIA виключила розслідування стосовно футболки
42792 ПЕРЕГЛЯДІВ

Льюїс Хемілтон каже, що він «не здається» в своїй боротьбі з несправедливістю, оскільки FIA вирішила не розслідувати його дії на Гран-прі Тоскани. Керівництво Формули-1 розглядало питання про те, чи порушив Хемілтон її правила, надягнувши футболку, що підкреслює жорстокість поліції на недільній гонці. Представник FIA повідомив BBC Sport, що розслідування призупинено. Гамільтон сказав:

«Хочу, щоб ви знали, я не перестану використовувати цю платформу, щоб пролити світло на те, що я вважаю правильним».

Водій Mercedes в своєму Instagram подякував «тим з вас, хто продовжує підтримувати мене і проявляти любов, я дуже вдячний».

Він додав: «Це подорож для всіх нас, щоб об'єднатися і кинути виклик світу на всіх рівнях несправедливості, не тільки расової».

На футболці Гамільтона, яку він одягав на демонстрацію проти расизму і на подіумі після цього, було написано: «Арештуйте поліцейських, які вбили Бреонну Тейлор» і «Назвіть її ім'я». Тейлор була жінкою, в яку в березні поліція США вистрілила вісім разів в своєму будинку в Луїсвіллі, штат Кентуккі. Вона була однією з багатьох жертв інцидентів, пов'язаних з насильством з боку поліції в США, імена яких стали згуртованими закликами до рівності і справедливості.

Дії Хемілтона застали FIA зненацька - раніше він носив футболку з написом «Black Lives Matter», в той час як всі інші гонщики говорили «Покласти край расизму». Він розглядав питання про те, чи порушив Гамільтон статтю 1.2 статуту FIA, в якій мовиться: «FIA повинна утримуватися від прояву дискримінації за ознакою раси, кольору шкіри, статі, сексуальної орієнтації, етнічного або соціального походження, мови, релігії, філософських поглядів, політичних переконань, сімейного стану або інвалідності в ході своєї діяльності і від прийняття будь-яких дій в цьому відношенні».

FIA також підписала Олімпійську хартію, яка забороняє «будь-які демонстрації або політичну, релігійну або расову пропаганду». Хемілтон сказав після перемоги в гонці в неділю: «Я хотів привернути увагу до того факту, що людей вбивають на вулиці просто так. І хтось був убитий у власному будинку, і ці хлопці все ще ходять на свободі».

В цьому році F1 і FIA розгорнули кампанію проти расизму і підтримки різноманітності, яка включає демонстрації проти расизму перед кожною гонкою. Хемілтон був в центрі демонстрації, як найвідоміша постать в автоспорті. Його позицію підтримала команда Mercedes, яка в цьому році пофарбувала свої автомобілі в чорний колір, щоб висловити свою підтримку антирасизму і різноманітності.

Бос Mercedes F1 Тото Вольфф сказав, що Гамільтон отримав повну підтримку організації в своєму прагненні підкреслити расову несправедливість і що йому вирішувати, які футболки він хотів би надягнути, щоб продемонструвати це.

«Це повністю його рішення», - сказав Вольф. «Що б він не робив - ми будемо підтримувати його. Команда бореться проти будь-якого виду дискримінації і це особиста боротьба Льюїса за Black Lives Matter і з усією підтримкою, яку ми можемо йому надати. Це його заклик».

Вольф додав: «Black Lives Matter - це те, що важливо для всіх нас, і ми завжди підтримували Льюїса. Ми, як команда, і як корпорація, завжди приділяли особливу увагу боротьбі з цією несправедливістю».

Мої відео