УКРАЇНА ІНФОРМ

Школярка померла після видалення зуба

Школярка померла після видалення зуба
190613 ПЕРЕГЛЯДІВ

В Оренбурзі дев'ятирічна школярка померла після видалення зуба. Стоматологи заявляли, що операція була рядовою і безпечною, однак проблеми почалися відразу після процедури - дівчинку не змогли вивести з наркозу. В обласному слідчому комітеті завели кримінальну справу, зараз з'ясовуються всі деталі події. Правоохоронці не виключають, що школярка померла через втручання лікарів.

Пацієнтці видалили зайвий зуб, але потім почалися проблеми - лікарі ніяк не могли вивести школярку з наркозу. Їх зусилля залишилися безрезультатними - дівчинка померла.

При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів в Інтернеті відкриті для пошукових систем гіперпосилання не нижче першого абзацу на «ukraine-inform.com» — обов’язкові, крім того, цитування перекладів матеріалів іноземних ЗМІ можливе лише за умови гіперпосилання на сайт ukraine-inform.com та на сайт іноземного ЗМІ. Цитування і використання матеріалів у офлайн-медіа, мобільних додатках, SmartTV можливе лише з письмової згоди "ukraine-inform.com". Матеріали з позначкою «Реклама» або з дисклеймером: “Матеріал розміщено згідно з частиною 3 статті 9 Закону України “Про рекламу” № 270/96-ВР від 03.07.1996 та Закону України “Про медіа” № 2849-IX від 31.03.2023 та на підставі Договору/рахунка.

Суб’єкт у сфері онлайн-медіа; ідентифікатор медіа – R40-05955

Суб’єкт в сфері медіа, що здійснює мовлення без використання радіочастотного спектра – ідентифікатор медіа - R10-01993

Текст і зображення на цій сторінці опубліковано на умовах Creative Commons із зазначенням авторства 4.0 міжнародна.

Мої відео