УКРАЇНСЬКІ БОДІБІЛДЕРИ ПОВЕРНУЛИСЬ З МАЛЬТИ З НАГОРОДАМИ

УКРАЇНСЬКІ БОДІБІЛДЕРИ ПОВЕРНУЛИСЬ З МАЛЬТИ З НАГОРОДАМИ
83295 ПЕРЕГЛЯДІВ

Нещодавно семеро українських спортсменів боролись за нагороди на міжнародному професійному турнірі з бодібілдингу IFBB Diamond Cup Malta.

За нагороди серед аматорів змагались Ганна Скворцова (фітнес-бікіні до 158 см), Ктерина Стоянова (фітнес-бікіні до 166 см), Олег Даниш (менс фізік до 182 см) та Василь Ремізов (чоловіки бодібілдинг до 90 кг, майстри 40-49 років бодібілдинг до 90 кг). Elite Pro представляли: Олег Кривий (бодібілдинг), Дмитро Горобець (менс фізік) та Дмитро Воєводчук (менс фізік). Ганна Скворцова востаннє виступала в аматорському складі та протягом турніру перейшла в професійний дивізіон.

За результатами змагань в українців 9 нагород (3 золото, 2 срібло, 4 бронза).

Василь Ремізов з тріумфом переміг у відкритій віковій категорії серед чоловіків вагою до 90 кг. Але це далеко не всі досягнення Василя. Цей турнір приніс українцю ще дві нагороди: золото серед майстрів 40-49 років у ваговій категорії до 90 кг та бронзу в абсолютній категорії чоловічого бодібілдингу

Олег Даниш виборов срібло в категорії менс фізік до 182 см.

Ще одне срібло для збірної здобула Ганна Скворцова. Українка посіла друге місце в категорії фітнес-бікіні до 158 см. Це був останній виступ спортсмени в аматорському складі. Відтепер Ганна змагатиметься вже у Elite Pro.

У змаганнях за програмою Elite Pro виступили четверо наших співвітчизників і всі залишились з медалями. Як повідомляє Національна федерація бодібілдингу України, такого в історії українських виступів ще не було. Отже, призерами Elite Pro на Мальті стали:

Менс фізік
Дмитро Горобець – золото
Дмитро Воєводчук – бронза

Бодібілдинг
Олег Кривий – бронза

Фітнес-бікіні
Ганна Скворцова – бронза

Олег Кривий та Дмитро Горобець вже привчили нас до своїх перемог, а от Дмитро Воєводчук та Ганна Скворцова вибороли нагороди вперше.

Вітаємо спортсменів з чудовими результатами та бажаємо подальших успіхів!

Прес-служба Спортивного комітету України

Теги: спорт, неолімпійський спорт, бодібілдинг

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео