ЗАТВЕРДЖЕНО ПРОГРАМУ ВСЕСВІТНІХ ІГОР 2021!

ЗАТВЕРДЖЕНО ПРОГРАМУ ВСЕСВІТНІХ ІГОР 2021!
166485 ПЕРЕГЛЯДІВ

В місті Бангкок (Таїланд) відбувається один із найважливіших міжнародних спортивних форумів «SportAccord Convention», який стартував 15 квітня. Тут зібралась вся спортивна еліта світу і саме зараз приймаються рішення, які згодом вплинуть на всю історію спорту.

В рамках цього надпотужного заходу відбулось і цьогорічне Загальне засідання Міжнародної асоціації Всесвітніх ігор. 16 квітня Хосе Перурена було повторно переобрано на посаду Президента Міжнародної асоціації Всесвітніх Ігор (IWGA).

У своїй вітальній промові Хосе Перурена зазначив: "Сподіваюсь, що наступні роки запам’ятаються, як період спокійного, стійкого розвитку, в якому провідні спортсмени наших видів спорту отримають можливість насолоджуватися "майже олімпійським" досвідом, і в якому міста-господарі пишатимуться можливістю приймати на своїй території Всесвітні Ігри".

Ще одним важливим результатом сьогоднішньої зустрічі стало погодження Спортивної програми Всесвітніх Ігор, які відбудуться в Бірмінгемі у 2021 році. За попередніми даними IWGA на майбутній головний старт чотириріччя зберуться близько 3 600 спортсменів з більш ніж 100 країн світу.

На сьогоднішній день погоджено 30 видів спорту, які увійдуть до основної програми змагань, а саме:

Артистичні види спорту: танцювальний спорт, гімнастика;

Бойові мистецтва: джиу-джитсу, карате, кікбоксинг (WAKO), таїландський бокс Муей Тай, сумо;

Ball Sports: веслування на каное (кануполо), фістбол, флорбол, гандбол (пляжний), корфбол, лакрос, ракетбол, софтбол, сквош;

Точні види спорту: стрільба з лука, більярд, боулз, боулінг;

Силові види спорту: пауерліфтинг, перетягування канату;

Trend Sports: парашутний спорт, підводний спорт, спорт з літаючим диском, рятувальний спорт, спортивне орієнтування, роликовий спорт, скелелазіння, вейкбординг та водні лижі.

"Ми маємо гарний баланс між командними та індивідуальними видами спорту, які вимагають різноманітних навичок, як-то сила, точність, контроль, артистизм, витривалість, мужність і спритність. Ми взяли до уваги всі звіти про минулорічні ігри у Вроцлаві та виступи наших федерацій. Ми всі очікуємо чудового проведення Ігор у Бірмінгемі в 2021 році" - зазначив Хосе Перурена.

Окрім основної програми, як і в попередні роки, на Всесвітніх Іграх-2021 будуть представлені і чотири додаткові (invitational sports) види спорту. Зокрема розглядається можливість щодо проведення змагань з баскетболу на візках, регбі на візках, лакросу та дуатлону.

Прес-служба Спортивного комітету України

Теги: спорт, неолімпійський спорт, всесвітні ігри

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео