ВСЕУКРАЇНСЬКІ СТУДЕНТСЬКІ ІГРИ 2018. ARTISTIC DIVISION

ВСЕУКРАЇНСЬКІ СТУДЕНТСЬКІ ІГРИ 2018. ARTISTIC DIVISION
193850 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні у приміщенні Національного університету фізичного виховання та спорту України відбулись щорічні змагання «Всеукраїнські студентські ігри», де представники вищих навчальних закладів змагались за нагороди з артистичних видів спорту.

Цьогорічні змагання вирішено розділити на дивізіони за видами спорту. Старт відбувся з артистичного дивізіону, куди увійшли спортивні танці, спортивна аеробіка та чирданс. А зняти напругу з учасників та розважити глядачів показовими виступами допомагали вихованці спортивно-хореографічної «Школи Філімонових «ЛІА», одна з найсильніших команд України з брейк дансу «Natural groove», представники шкільного чирлідингу команда «Імпресія» та чирлідинговий дует під назвою «Джаз Дует».

Загалом участь у змаганнях взяли близько 150 спортсменів з 13 вищих навчальних закладів України.

Першими на паркеті виступали спортсмени зі спортивних танців, де серед дорослих та молоді було розіграно два комплекти нагород. У стандартній програмі чемпіонами Студентських ігор стали пари Рєзнік Ігор і Поліщук Марія (дорослі) та Добровольський Данило і Мальована Анастасія (молодь). Латиноамериканську частину виграли Лебедь Денис і Кузьменко Ольга (дорослі) та Щербак Марк і Сефер Олена (молодь).

У змаганнях зі спортивної аеробіки переможцями стали команди Житомирського державного університету ім. Івана Франка у програмі аеробна гімнастика. А двічі золото здобули студенти Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» у програмах аеро степ та аеро фанк.

Останнім видом спорту представленим сьогодні на паркані був чирлідинг. Тричі на першу сходинку п’єдесталу піднімались команди Харківського національного педагогічного університету ім. Г.С. Сковороди, які здобули перемогу в програмах чирданс команда, чирданс шоу, урбанданс дует. Переможцями в помданс дуеті стала команда Національного університету харчових технологій.

Окрему подяку за сприяння в організації Всеукраїнських студентських ігор 2018 Спортивний комітет України висловлює голові комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України Вадиму Стеценко, проректору з науково-педагогічної роботи Національного університету фізичного виховання і спорту України Ользі Борисовій та завідувачу кафедри спортивного танцю Національного університету фізичного виховання і спорту Ігорю Сороновичу.

Теги: спорт, неолімпійський спорт, всеукраїнські студентські ігри

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео