УКРАЇНА ІНФОРМ

ТРІУМФАЛЬНЕ ПОВЕРНЕННЯ УКРАЇНЦІВ З ЧС З ХОРТИНГУ!

ТРІУМФАЛЬНЕ ПОВЕРНЕННЯ УКРАЇНЦІВ З ЧС З ХОРТИНГУ!

Днями у латвійському Даугавпілсі завершився чемпіонат світу з хортингу, де Україна посіла перше загальнокомандне місце.

Змагання за світову першість об'єднали понад 250 спортсменів з 15 країн. Учасники змагались у вікових категоріях юнаки та дівчата, кадети, юніори та дорослі, загалом було розіграно 80 комплектів нагород.

Українська збірна була найчисельнішою командою, наші спортсмени продемонстрували бойовий дух і переможний характер, завоювавши головний приз. Кубок за друге місце на турнірі виборола команда Литви, а третє підсумкове місце посіла збірна Латвії. Хортинг - порівняно молодий вид єдиноборств, який з'явився менш ніж 10 років тому саме в Україні і розповсюдився за цей час у багатьох країнах Європи і світу.

Перший чемпіонат світу відбувся в 2015 році в Польщі, друга за рахунком світова першість пройшла в 2016 році в українському Трускавці. У третьому чемпіонаті світу, що проходив з 20-го по 22 квітня 2018 року, взяли участь спортсмени також з Франції, Вірменії, Азербайджану, Алжиру та інших країн, і все ж українські спортсмени підтвердили лідерські позиції в даному виді спорту.

Як повідомив УНІАН віце-президент Міжнародної федерації хортингу Станіслав Федоров: "Хортинг - український національний вид спорту, проте з кожним роком він завойовує все більше прихильників у світі. Пращурами хортингу є запорізькі козаки, які здобували славу в боях. Багато прийомів хортинг взяв з інших видів єдиноборств - самбо, дзюдо, джиу-джитсу, тхеквондо, карате... І все ж його унікальність у тому, що він несе в собі український патріотичний дух. Приємно, що чемпіонат світу, що проводився за межами України, зібрав багато спортсменів і учасників із інших країн. Але українська збірна все ж довела, що вона - найкраща".

Прес-служба Спортивного комітету України

Теги: спорт, неолімпійський спорт, хортинг, чемпіонат світу

При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів в Інтернеті відкриті для пошукових систем гіперпосилання не нижче першого абзацу на «ukraine-inform.com» — обов’язкові, крім того, цитування перекладів матеріалів іноземних ЗМІ можливе лише за умови гіперпосилання на сайт ukraine-inform.com та на сайт іноземного ЗМІ. Цитування і використання матеріалів у офлайн-медіа, мобільних додатках, SmartTV можливе лише з письмової згоди "ukraine-inform.com". Матеріали з позначкою «Реклама» або з дисклеймером: “Матеріал розміщено згідно з частиною 3 статті 9 Закону України “Про рекламу” № 270/96-ВР від 03.07.1996 та Закону України “Про медіа” № 2849-IX від 31.03.2023 та на підставі Договору/рахунка.

Суб’єкт у сфері онлайн-медіа; ідентифікатор медіа – R40-05955

Суб’єкт в сфері медіа, що здійснює мовлення без використання радіочастотного спектра – ідентифікатор медіа - R10-01993

Текст і зображення на цій сторінці опубліковано на умовах Creative Commons із зазначенням авторства 4.0 міжнародна.

Мої відео