ВИЗНАЧИЛИСЬ ЧЕМПІОНИ УКРАЇНИ З ФЛОРБОЛУ!

ВИЗНАЧИЛИСЬ ЧЕМПІОНИ УКРАЇНИ З ФЛОРБОЛУ!
193963 ПЕРЕГЛЯДІВ

21/22 квітня Полтава приймала матчі Playoff Чемпіонату України з флорболу серед чоловічих та жіночих команд. Флорбольний клуб "Скала" з Мелітополя став переможцем чемпіонату в обох категоріях. Зауважимо, що вже другий рік поспіль до фіналів вийшли одній й ті самі команди.

Жіноча команда з Новояворівська "Янтар" у півфіналі здолала столичний "КФК-Україночка" з рахунком 10:2, а "Скала-МДПУ" з Мелітополя - "Скіфів" (9:6), що й вивело їх у Playoff. Фінальний матч виявися яскравим та видовищним, тут до останньої секунди не було зрозуміло хто ж переможе. У першому періоді "Скала" вийшла вперед із солідним відривом 3:0. Проте вже після двох періодів відрив мелітопольців сягав лише одного пункта - 5:4. Попри всі потуги "Янтаря" вирівняти гру - захистити титул їм не вдалося, а ось скалістки забили 6й гол у пусті ворота за 30 секунд до завершення матчу. Врешті-решт, Скала-МДПУ перемагає із рахунком 6-4, та стає Чемпіонами України серед жінок 2017/18.

Кращий гравець чемпіонату України: Єлизавета Галкіна (Скала Мелітополь)

Найкращий бомбардир: Василина Козак (Янтар)

Найкращий захисник: Аліна Зелена (Скіф)

Кращий голкіпер: Ліна Харченко (Скала Мелітополь)

Зайняті місця за підсумками сезону жіночої ліги:

1. Скала-МДПУ Мелітополь

2. ФЛК Янтар

3. Скіф Новий Розділ

4. Київський Флорбольний Клуб

У чоловічому заліку "Скала" (Мелітополь) після розгромного півфіналу (15:6) проти Київського Флорбольний Клубу та "Шторм" (Тернопіль) після виснажливого півфіналу (9:8) проти львівського "Лемберга" вдруге поспіль зустрілись у фіналі між собою. Після 13 хвилин першого періоду "Шторм" Тернопіль повів у рахунку 5:1, але "Скала" змогла вирівняти гру і рахунок до 15 хвилини матчу. На першу перерву Шторм пішов виграючи 1 гол (7:6). У другому періоді "Скала" змогла переламати хід матчу і вперше вийшла вперед у рахунку, загалом святкуючи успіх у другому періоді з рахунком 4:2 і підсумковими 10:9 на табло. В останні 20 хвилин команди подовжили обмінюватися голами. Дуже атмосферний матч змушував помилятися гравців об двох команд, отримуючи штрафні вилучення. Натомість Скала утримала перевагу, та в черговий раз захистила свій титул завершивши матч із рахунком 14-12!

Кращий гравець чемпіонату: Андрій Семенюк ("Скала" Мелітополь)

Найкращий бомбардир: Станіслав Щербаков ("Шторм" Тернопіль)

Найкращий захисник: Михайло Семенюк ("Скала" Мелітополь)

Кращий голкіпер: Димитро Константинов ("Стрип" Тернопіль)

Підсумкові місця за результатами сезону:

1. Скала Мелітополь

2. Шторм Тернопіль

3. Лемберг Львів

4. КФК Київ.

Прес-служба Спортивного комітету України

Теги: спорт, неолімпійський спорт, флорбол

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео