ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2018 РОКУ З КІКБОКСИНГУ WAKO ВИЗНАЧИВ НАЙСИЛЬНІШИХ СПОРТСМЕНІВ!

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2018 РОКУ З КІКБОКСИНГУ WAKO ВИЗНАЧИВ НАЙСИЛЬНІШИХ СПОРТСМЕНІВ!
166271 ПЕРЕГЛЯДІВ

В Луцьку відбувся Чемпіонат України 2018 року з кікбоксингу WAKO серед дорослих у розділах фул-контакт (FC), К-1, кік-лайт (KL) та музичні вправи (MF). У змаганнях взяли участь бійці з 19 регіонів: загалом понад 120 учасників з 57 клубів.

За інформацією Федерації кікбоксингу України WAKO, в чоловічому турнірі з К-1 чемпіонами стали золотий і бронзовий призери Всесвітніх ігор 2017 Віталій Дубіна (Херсонська обл.) та Роман Головатюк (Хмельницька обл.). Як і минулого року, вони здобули перемогу в категоріях 71 кг та +91 кг відповідно. Другий чемпіон Всесвітніх ігор у Польщі Орфан Сананзаде (Дніпропетровська обл.) переміг у вазі до 63,5 кг. Переможці світового форуму 2017 в Угорщині Роман Щербатюк (Черкаська обл.) та Олексій Сердюк (Дніпропетровська обл.) довели, що вони залишаються кращими в Україні у 2018 у вазі до 91 кг та 51 кг відповідно. Своє ім’я до переліку найсильніших у розділі К-1 на ЧУ-2018 записали призери ЧС-2017 Олександр Українець (67 кг, Миколаївська обл.) та Юрій Зубчук (86 кг, Волинська обл.).

Окрім вказаних спортсменів, на першу сходинку п’єдесталу пошани піднялися Аббас Алієв (54 кг, Донецька обл.), Сергій Герасименко (57 кг, Київ), Максим Семенчук (60 кг, Дніпропетровська обл.), Дмитро Беднін (75 кг, Миколаївська обл.), Яніс Ляшенко (81 кг, Миколаївська обл.); Олена Овчиннікова (56 кг, Львівська обл.), Альбіна Сокол (70 кг, Черкаська обл.).

У жіночій половині повторити успіх 2017 року змогли учасниця ВІ-2017 Наталія Мартюхіна (65 кг, Донецька обл.) та Любов Дереш (52 кг, Тернопільська обл.).

Непереможним на українських теренах у кік-лайті залишається Володимир Демчук (Житомирська обл.). Бронзовий призер ЧС-2017 у вазі до 69 кг вкотре виграв цю категорію на першості країни. Повторити минулорічний успіх на всеукраїнському рівні зуміли ще двоє атлетів – це Ілля Вознюк (79 кг, Харківська обл.) та Юлія Корощенко (65 кг, Харківська обл.). Чемпіонами країни 2018 в KL також стали Микола Косюк (57 кг, Київська обл.), Володимир Коровін (63 кг, Закарпатська обл.), Вадим Найчук (74 кг, Київська обл.), Олексій Зєнков (84 кг, Київ обл.), Валерій Пальоха (89 кг, Одеська обл.), Олександр Батурін (94 кг, Донецька обл.); Тетяна Обревко (55 кг, Харківська обл.), Антоніна Осецька (60 кг, Хмельницька обл.), Аліна Кравчук (70 кг, Київ обл.).

У змаганнях з фулу теж відзначилися на високих щаблях медалісти Чемпіонату світу 2017 року. Так, Іван Ткаченко, чемпіон світу, здобув для Черкащини золото в +91 кг. Повторними перемогами на ЧУ відзначилися у чоловіків – Ярослав Сабар (67 кг, Хмельницька обл.), Микола Ксензов (81 кг) та Олександр Ксензов (86 кг, Дніпропетровська обл.); у жінок – Світлана Воробей (+70 кг, Харківська обл). Кращими в інших вагових категоріях FC стали Євген Панченко (51 кг, Запорізька обл.), Олександр Барбашов (54 кг, Тернопільська обл.), Владислав Гида (57 кг, Донецька обл.), В’ячеслав Андрушко (60 кг, Донецька обл.), Роман Вдовиченко (63,5 кг, Волинська обл.), Станіслав Данічев (71 кг, Донецька обл.), Дмитро Дзундза (75 кг, Закарпатська обл.), Ярослав Єфімцев (91 кг, Донецька обл.); Олександра Шишенко (52 кг, Харківська обл.), Жанна Кондратова (56 кг, Хмельницька обл.), Юлія Демченко (60 кг, Харківська обл.).

У розділі «музичні вправи» Данило Седукін додає до своєї скарбнички чергові золоті нагороди в м’якому стилі зі зброєю та без, а ось на рахунку Олесі Булгакової найкращі виступи в жорсткому стилі зі зброєю та м’якому стилі зі зброєю і без. Обидва спортсмени представляють київську школу кікбоксингу.

Командний залік виграла столиця. Київські спортсмени здобули 16 медалей, з яких 8 золотих. Спільними зусиллями Донеччина посіла другу сходинку п’єдесталу: 12 відзнак, де 7 золотих. Трійку команд замикає Харківська область, на рахунку якої 20 нагород (6 золотих).

Прес-служба Спортивного комітету України

Теги: спорт, неолімпійський спорт, кікбоксинг

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео