АРТпроєкт #ЗНАЙ_НАШИХ: пауерліфтинг–спортивна гордість ПНПУ імені В. Г. Короленка

АРТпроєкт #ЗНАЙ_НАШИХ: пауерліфтинг–спортивна гордість ПНПУ імені В. Г. Короленка
47266 ПЕРЕГЛЯДІВ

Упізнавана візитівка спортивного життя Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка – пауерліфтинг (силове триборство). Як змагальні дисципліни в нього входять три вправи: присідання зі штангою на плечах, жим штанги лежачи на горизонтальній лаві і тяга штанги, які в сумі і визначають кваліфікацію спортсмена.

Протягом 25 років діє школа пауерліфтингу на факультеті фізичного виховання. Її засновником і головним тренером був старший викладач кафедри теорії й методики фізичного виховання, адаптивної та масової фізичної культури Іраклі Мдівнішвілі. Тренування проводяться у атлетичному залі університету, який забезпечений всім необхідним обладнанням та інвентарем.

Багато поколінь спортсменів-короленківців завдяки систематичним тренуванням та наполегливості стали гордістю університету, вибороли найпрестижніші нагороди міжнародних змагань.

Михайло Буланий – випускник факультету фізичного виховання 2009 р., заслужений майстер спорту України, 5-тиразовий чемпіон світу з пауерліфтингу.

Анатолій Новописьменний – майстер спорту міжнародного класу з пауерліфтингу, абсолютний чемпіон світу з пауерліфтингу серед юніорів, срібний призер Чемпіонату Європи, триразовий чемпіон України серед юнаків, юніорів та чоловіків, рекордсмен України, Європи та Світу з пауерліфтингу.


Ірина Яворська – випускниця факультету фізичного виховання 2002 р., заслужений майстер спорту України, переможниця та призерка чемпіонату Європи, Всесвітніх Ігор з пауерліфтингу.

Богдан Костов – студент факультету фізичного виховання, чемпіон України з класичного пауерліфтингу серед юнаків, чемпіон Світу з пауерліфтингу серед юнаків.

Катерина Клименко – випускниця факультету фізичного виховання 2007 р., заслужений майстер спорту України, багаторазова переможниця та призерка чемпіонатів Європи та світу з пауерліфтингу.

Вікторія Абдуліна – випускниця факультету фізичного виховання 2010 р., майстер спорту України міжнародного класу, багаторазова призерка чемпіонатів Європи та світу з пауерліфтингу.

Іраклі Мдівнішвілі – випускник факультету фізичного виховання 2002 р., майстер спорту України міжнародного класу, бронзовий призер чемпіонату Європи з пауерліфтингу, старший викладач теорії й методики фізичного виховання, адаптивної та масової фізичної культури.

Ростислав Жеребцов – студент факультету фізичного виховання, Чемпіон Полтавської області з класичного пауерліфтингу (2016 р.), Чемпіон України з класичного пауерліфтингу (2016 р.), рекордсмен області та України в жимі лежачи та сумі триборства серед юнаків.

Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка пишається своїми вихованцями, серед яких майстри спорту України.

Станіслав Будаєв – випускник факультету фізичного виховання 2016 р., Чемпіон України з класичного пауерліфтингу, бронзовий призер Чемпіонату України, срібний призер Чемпіонату України серед студентів, рекордсмен області.

Олексій Сколота – випускник факультету фізичного виховання 2011 р., рекордсмен Полтавської області з пауерліфтингу, Чемпіон Полтавської області з пауерліфтингу серед студентів, абсолютний чемпіон Полтавської області з пауерліфтингу серед студентів, багаторазовий учасник Кубків та Чемпіонатів України серед юніорів та чоловіків.

Микола Пересадило – випускник факультету фізичного виховання 2010 р., багаторазовий призер та чемпіон Полтавської області, учасник Чемпіонатів та Кубків України.

Анатолій Немудрий – випускник факультету фізичного виховання 2012 р., багаторазовий призер та чемпіон Полтавської області, учасник Чемпіонатів та Кубків України.

Роман Петронюк – випускник факультету фізичного виховання 2010 р., багаторазовий призер та чемпіон Полтавської області, учасник Чемпіонатів та Кубків України.

Артем Місюренко – магістрант факультету фізичного виховання, чемпіон області з пауерліфтингу, призер Чемпіонату України, рекордсмен області з жиму лежачи.

Особлива гордість і надія нашого університету – майбутні чемпіони, кандидати в майстри спорту: Володимир Слав’янський, Валерій Маник, Таміла Кропивка, Євген Дідик, Євген Закалюжний, Роман Гуржій, Сергій Орел, Ростислав Микитенко, Юрій Кулаченко, Дмитро Залужний, Максим Романець, Сергій Касьяненко, Борис Волошко, Вячеслав Касяненко.

Зважаючи на потужну команду спортсменів, можемо впевнено сказати, що найгучніші спортивні перемоги у педагогічного університету ще попереду!

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео