АРТпроєкт #ЗНАЙ_НАШИХ: команда з черліденгу «Ритм-ПНПУ» – спортивна гордість ПНПУ імені В. Г. Короленка

АРТпроєкт #ЗНАЙ_НАШИХ: команда з черліденгу «Ритм-ПНПУ» – спортивна гордість ПНПУ імені В. Г. Короленка
63581 ПЕРЕГЛЯДІВ

Гучні овації, стрімкі ритми, відмінна фізична форма, командний дух та жага до перемоги – невід’ємні супутники університетської команди з черліденгу! Улюбленцям глядачів та вболівальників, визнаним фаворитам спортивного життя університету часто доводиться відповідати на питання: «У чому секрет успіху?». «Щоденний пошук чогось нового, саморозвиток, впевненість у діях роблять нас такими, які ми є сьогодні», – запевняє доцент кафедри теорії й методики фізичного виховання, адаптивної та масової фізичної культури ПНПУ імені В.Г. Короленка, президент Полтавської обласної федерації черліденгу, тренер команди «Ритм-ПНПУ» Сергій Синиця.

Історія розвитку черліденгу в полтавському педагогічному бере свій початок з 2006 р. Під час турніру «Зірки аеробіки» короленківці зацікавилися новим видом спорту. Драйв, емоції учасників змагання, яскраві костюми та шелест помпонів не залишили байдужими спортсменів, і вони серйозно зайнялися цим танцювальним мистецтвом.

Уже 2009 р. короленківці Марія Горошко (факультет філології та журналістики) та Тетяна Синиця (факультет фізичного виховання), делеговані від команди «Ритм-ПНПУ» у склад Всеукраїнської федерації черліденгу України, вибороли золоті медалі та звання майстрів спорту України з черліденгу.

З 2009 р. на базі факультету фізичного виховання за підтримки Управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради, Управління Спортивним клубом ПНПУ імені В. Г. Короленка, ФСТ «Спартак» відбуваються чемпіонати міста Полтави та області.

Команда «Ритм-ПНПУ» – член Полтавської обласної федерації черліденгу, а 12 представників команди у різні роки стали майстрами спорту України з черліденгу: Марія Горошко, Тетяна Синиця, Анастасія Арканова, Анастасія Шендрик, Олеся В’яла, Анастасія Пронь, Ксенія Коломієць, Єлизавета Теницька, Валерія Варакута, Валерія Кадар, Юлія Радченко, Владислава Кравченко, Олександра Олексюк, Богдана Дубина. Представники команди «Ритм-ПНПУ» мають спортивні розряди різного рангу, що дає змогу їм йти вперед до перемог.

Сергій Синиця вважає, що вагомі здобутки – це злагоджена робота. Це не лише постійні тренування, а це ціль і бажання розвитку, перемога над собою, довіра між спортсменами і тренером.

Спортсмени команди «Ритм-ПНПУ» – учасники та призери чемпіонатів Європи з черліденгу в складі національної збірної. Так, Наталія Новікова була делегована до складу молодіжної збірної України під керівництвом Наталії Блажко і здобула 2 місце на Чемпіонаті Європи з черліденгу (м. Гельсінкі, Фінляндія, 2018 р.). Анастасія Арканова змагалася у складі дорослої національної збірної України і посіла 5 місце у Чемпіонаті Європи (м. Прага, Чехія, 2017 р.).

Спортсмени федерації набираються досвіду у закордонних колег, беруть участь у міжнародних турнірах: відкритий чемпіонат Республіки Білорусь (м. Мінськ, Білорусія, 2017 р.), «Pragua Cheer Open-2019» (м. Прага, Чехія, 2019 р.).

Результати спортсменів забезпечують досвідчені, самодостатні тренери, які надихають на щоденну роботу та нові звершення: Сергій Синиця, Тетяна Синиця, Анастасія Арканова, Анастасія Шендрик, Таміла Кропивка, Марія Богданова, Інна Троцька, Дарина Піддубна, Оксана Кабак, Анастасія Пронь.

 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео