Лише головні факти: найцікавіші події 13-го туру УПЛ

Лише головні факти: найцікавіші події 13-го туру УПЛ
104077 ПЕРЕГЛЯДІВ

Наші спортсмени увесь час дивують нас своїми досягненнями, адже спорт — це ніби життя. Яке складається зі злетів і падінь, перемог та невдач, радощів та розчарувань. Проте сьогодні ми зібрали лише радісні факти та цифри, які стали невід'ємною складовою 13-го туру УПЛ.

На першому місці у нас знаходиться “Динамо”, яке вразило всіх своїми досягненнями. Після довгої перерви, яка тривала майже шість років, вони знову стали переможцями осінньої частини сезону. Ну хіба це не високий показник? 15-ий раз перемогти цей турнір за всю історію існування клубу? Окрім цього, вони забили два голи підопічним Руслана Костишина. А динамівці грають не повним складом. Що ж буде, коли вийдуть усі?

Кияни підписали мирну угоду із “Колосом”. А Віктор Циганков став автором другого дублю та десятого голу біло-синіх у матчах із “Колосом”. Іншим неймовірним досягненням цього спортсмена стало й те, що він на один гол обійшов Джуніора Мораєса у своїх забитих м’ячах за грудень.

У намісників Ковальова новий особистий рекорд. Вони змогли забити дев’ять пенальті підряд. Цього їм не вдавалося зробити іще ніколи.

Не так далеко від Циганкова знаходиться Евгеній Селезньов. На його рахунку наразі третій мяч “Динамо”, у складі третього клубу. Перед цим він вражав нас результатами в “Арсеналі” та “Дніпрі”.

А от про Максименко складно сказати щось подібне, адже він отримав четверту підряд червону картку у складі своєї команди. Його рекорд в цьому УПЛ не зміг обійти ще ніхто з гравців.

Непогані результати цього разу демонструє й команда з Дніпра. Вони змогла заробити 2 клубних досягнення. Зіграли внічию ще два матчі та на чужих полях змогли втримати рахунок (0-0). Змусивши суперників залишитись ні з чим.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео