Усе таємне колись стає відомим: про що домовлялись насправді Микола Матвієнко із власником “Шахтаря”

Усе таємне колись стає відомим: про що домовлялись насправді Микола Матвієнко із власником “Шахтаря”
172223 ПЕРЕГЛЯДІВ

Микола Матвієнко — видатний український футболіст, який грає в ролі захисника донецького «Шахтаря» та збірної України. Наразі йому 24 роки. І його футбольна кар’єра ще має куди рости. За основний склад уперше зіграв у матчі Кубка України проти «Арсенала». У чемпіонаті України дебютував у грі з «Чорноморцем».

Раніше було відомо, що він підписав угоду із власником команди “Шахтар”. Вона мала тривати до кінця 2020 року. Після цього Матвієнко мав стати вільним агентом. Проте сьогодні стало відомо, що у 2021 році гравець не змінить команду. Тож, усім, хто хотів запропонувати Матвієнко співпрацю ще 4 роки, а можливо і більше, прийдеться чекати.

Ще навесні з ним підписали новий контракт. Згідно якого Микола Матвієнко буде грати за “Шахтар” до закінчення сезону-2024/2025. А що буде далі — невідомо. Адже хто заважатиме підписати ще одну угоду, або продовжити цю? Тим паче, що тут він показує гарний зріст.

Але клуб і сам футболіст до останнього тримали шанувальників у невіданні. Можливо, аби створити напругу і підняти рейтинг футболіста, а, можливо, в них є особисті причини, проте все таємне колись стає відомим.

За “Шахтар” Матвієнко грає з 2015 року. У цьому сезоні захисник провів 16 матчів, забив один гол і віддав одну результативну передачу. З моменту, як він потрапив у команду, на його рахунку 3 групових поєдинки. Мала кількість матчів, у яких він був на лавці запасних. І блискуча ра’єра захисника. Наразі його трансферну вартість називають не меншою за 9 мільйонів євро.

Сподіваємось, що і цьому сезоні, як і в наступних футболіст буде показувати ще кращі результати. Адже команда має надію не те, щоб колись скласти конкуренцію найкращим клубам світу. Тим паче, що у них є усі шанси.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео