Як Олександ Усик відреагував на повернення Майка Тайсона

128584 ПЕРЕГЛЯДІВ

Відомий український боксер нещодавно дізнався про повернення легенди боксу – Майка Тайсона. Звісно, така знакова подія не могла залишитись без уваги. Більшість молодих спортсменів виросли на його боях. Вони навчались його технікам та запам’ятовували рухи. Але час іде, і після нічиєї із Роєм Джонсом-молодшим відомий боксер завершив свою кар’ру у великому спорті.

Усик усіляко підтримує такий вибір суперника, адже вважає, що той повернувся до спорту через сум. Людина без улюбленої справи, наче птаха без крил. А хто б хотів самостійно відрізати свої крила?

Усик сказав: "Я думаю, що Майк знову почав боксувати, тому що йому стало нудно. Людині необхідно займатися улюбленою справою. Мені здається, що він правильно вчинив. Тайсон скинув вагу, він щасливий, так чому б ні? Не думаю, що хотів би битися з Майком, я б краще його по-дружньому обійняв. У дитинстві я дивився поєдинки братів Кличків, Тайсона, Леннокса Льюїса, але моїм головним кумиром завжди був Мухаммед Алі".

Доведеться Олександру Усику зустрітись на рингу з Тайсоном, чи ні, поки що невідомо, проте, якщо це станеться, нас чекатиме просто неймовірний поєдинок. Це два боксери з чудовою технікою. Вони можуть стати гідними конкурентами один для одного. Проте не зараз. Наразі Майк повертається до форми, та хоче реваншу із Роєм. А Усика ще очікує сівй бій, до якого він готуться.

Повернення спортсменів – завжди дуже приємна подія. Адже втрачати кумирів дуже важко. Ми усі виросли на чиїхось досягненнях. Хтось слідкував за атлетами, хтось за боксерами, а хтось за танцівниками. І завершення їхньої кар’єри ми часто відчуваємо, ніби власну поразку. Але Майка Тайсона, на думку Усика, чекає ще багато запеклих боїв. І, можливо, одного разу нашому боксеру все ж таки доведеться вийти на ринг проти зірки.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео