Чому на думку гравця “Детройт Пістонс” ми програли останній матч?

Чому на думку гравця “Детройт Пістонс” ми програли останній матч?
125778 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні один із найкращих баскетболістів України розповів, як проходив їхній останній матч з “Мілуокі Бакс” і чому вони програли. Адже починалось все більш-менш не погано. Проте ми таки втратили дуже багато балів під час забивання двоочкових та останнього тайму гри.

Святослав Михайлюк – зірка українського баскетболу, гравець команди “Детройт Пістонс” показав не найкращий результат під час останнього матчу. За словами самого спортсмена, він намагався грати якомога краще, проте встиг заробити всього 18 очків. Він розповів про те, що завжди готовий до гри на периметрі, куди його зазвичай і виводять. На його думку, він є одним зі спортсменів, які вміють швидко приймати рішення під час гри та приводити їх в дію. Він завжди націлений на перемогу, тож, якщо сам не може поцілити та набрати очки, його першочерговою задачею стає правильна передача м’яча суперникам. Він дуже радий, коли йому дають змогу грати. Проте інколи суперники вибудовують міцний захист, через що провести м’яч стає майже неможливо.

На думку спортсмена, цього разу вони програли через те, що суперники мали свою особливу манеру гри, яку їм було важко переграти. Хоча команда і намагалась обмежити суперників в аспекті їхньої гри, та це не завжди вдало виходило. Найбільшої поразки вони зазнали через двоочкові, які програли з рахунком 22/50. Під час гри, вони теж припустилися певних помилок. І найбільша з них полягає в тому, що гравці дозволили супернику забрати перевагу на полі та ті задиктували їм власні правила гри. Проте той, хто не програє, той нічому не вчиться. Бо сильнішими ми стаємо не тоді, коли виграємо, а тоді, коли робимо висновки зі своїх поразок. Тож Михайлюк не засмучується, а продовжує тренуватись разом із командою, аби наступного разу прийти за перемогою.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео