УКРАЇНА ІНФОРМ

В Кривому Розі перебудують стадіон!

В Кривому Розі перебудують стадіон!
185255 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні повідомили, що в Кривому Розі вирішили перебудувати стадіон. На це з державного бюджету вирішили виділити три чверті мільярда гривень. За даними місцевої влади на те, щоб перебудувати трибуни, каси, футбольне поле з поливом, дренажем і підігрівом, системами відеоспостереження, медіасистемами наразі виділили 732 мільйони гривень.

Крім цих витрат, як повідомила пресслужба Кривого Рогу, хочуть придбати та встановити 294 крісла VIP «Олімпія» по 6 661 грн. LED-периметр 256,0х0,9 м за 14,00 млн. грн., Систему відеоспостереження вартістю 12,60 млн. грн. та систему ТВ трансляції за 11,06 млн. грн.

За попередніми даними на цьому стадіоні проходитимуть тренування футбольної команди “Кривбас”, яку наразі намагається відродити Юрій Корявченков. Проте що з цього буде, поки невідомо. Адже команда не тренувалась на цьому стадіоні вже протягом тривалого часу. Чи наберуться вони сміливості показати себе у цьому сезоні? Поки невідомо, адже початок вже скоро, а команда навіть не має повного складу.

Проте є ймовірність, що по завершенні відбудови самого стадіону, Корявченков почне займатись і відновленням всього складу команди. Можливо цього року в нас з’явиться ще одна гідна команда.

При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів в Інтернеті відкриті для пошукових систем гіперпосилання не нижче першого абзацу на «ukraine-inform.com» — обов’язкові, крім того, цитування перекладів матеріалів іноземних ЗМІ можливе лише за умови гіперпосилання на сайт ukraine-inform.com та на сайт іноземного ЗМІ. Цитування і використання матеріалів у офлайн-медіа, мобільних додатках, SmartTV можливе лише з письмової згоди "ukraine-inform.com". Матеріали з позначкою «Реклама» або з дисклеймером: “Матеріал розміщено згідно з частиною 3 статті 9 Закону України “Про рекламу” № 270/96-ВР від 03.07.1996 та Закону України “Про медіа” № 2849-IX від 31.03.2023 та на підставі Договору/рахунка.

Суб’єкт у сфері онлайн-медіа; ідентифікатор медіа – R40-05955

Суб’єкт в сфері медіа, що здійснює мовлення без використання радіочастотного спектра – ідентифікатор медіа - R10-01993

Текст і зображення на цій сторінці опубліковано на умовах Creative Commons із зазначенням авторства 4.0 міжнародна.

Мої відео