Скоро дізнаємось суперників для представників наших юнацьких збірних!

Скоро дізнаємось суперників для представників наших юнацьких збірних!
85197 ПЕРЕГЛЯДІВ

Не дивлячись на те, що через ковід всім довелось трохи змінити правила гри, Федерація футболу вирішила не скасовувати матчі юнацьких збірних. Адже вже протягом довгого часу наші юні чемпіони тренуються та прагнуть показати найліпші результати, які тільки можуть. Цього року Україну під час футбольних змагань представлятимуть Динамо та Шахтар. Тож всі вже чекають на те, як вони покажуть себе.

Своїх суперників команди дізнаються сьогодні, 27 січня. Обере їх процедура жеребкування Юнацької ліги чемпіонів. Турнір цього року пройде за новим форматом. Змагання розпочнуться зі стадії 1/32 фіналу. Тобто вони одразу почнуть грати на вибування. Кругової системи не буде, тож кожен забитий гол може стати вирішальним. Після кожного матчу буде вибувати по одній команді. Так пройдуть всі змагання у 2021 році.

Після оголошення суперників, сьогодні ж командам оголосять і дати проведення ігор. Попередньо вони заплановані на 2-3 березня. А точніше скажуть вже тоді, коли будуть знати суперників. Фінал цьогорічних змагань відбуватиметься у Швейцарії 20 травня. Ми щиро зичимо успіхів нашому поколінню чемпіонів, що підростає.

Також нагадуємо, що ці матчі будуть прекрасною можливістю для молоді показати себе. Адже нові тренери Збірної України спостерігають не лише за нинішніми гравцями, а й за молодим поколінням. А бути запрошеним до основного складу збірної – це честь для будь-якого гравця. Як би іронічно це не звучало, проте саме під час змагань і обирають тих, хто стане майбутніми зірками. Під час гри футболісти мають продемонструвати не лише фізичну витривалість, а й вміння швидко зорієнтуватись та одразу ж підлаштуватись під темп гри. Тож чекаємо повідомлення. Та бажаємо успіхів нашим молодіжним командам, сподіваємось, що в нас підростає гідне покоління гравців.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео