Вітаємо з новою перемогою! Наша українська спортсменка вийшла до чверті фіналу змагань у Мельбурні!

Вітаємо з новою перемогою! Наша українська спортсменка вийшла до чверті фіналу змагань у Мельбурні!
164761 ПЕРЕГЛЯДІВ

Найкраща тенісистка України показала прекрасні результати під час нинішніх змагань в Австралії. Ще нещодавно спортсменка розповідала, що завзято тренувалась зі своєю партнеркою. Це було досить непросто, проте очевидно пішло на користь дівчині. Вона мріяла про те, щоб пройти до однієї четвертої цього турніру. Проте переймалась через те, що попереді матчі були не настільки вдалими, як вона розраховувала. Як казала спортсменка, не можна не помітити, як вона виросла за цей час і як навчилась приймати ті удари, яких раніше боялась. Проте важко ігнорувати й те, наскільки сильнішими стали її суперники. Багато матчів виявилися набагато важчими, ніж очікувала Еліна.

Останній матч, який приніс їй можливість пройти до однієї четвертої був досить непростим. Її суперницею під час гри стала Олена Остапенко. Одна із найкращих тенісисток, які представляють Латвію. Гра тривала дві години чотирнадцять хвилин. Перший тайм українська чемпіонка програла з рахунком 6:7. Проте два наступні вона перемогла з 6:3 та 6:2.

На думку аналітиків, в Еліни Світоліної було немало помилок. За час гри вона зробила 7 подвійних помилок. З подач 5 в неї було ейсів. Також на рахунку української чемпіонки 7 з 12 брейк-пойнтів. Тож змагання були досить запеклими. Та розслаблятись в неї часу немає. У чвертьфіналі вона гратиме з бельгійкою Елізою Мартенс. Вона обходила своїх суперниць із вагомим відривом. Тож Світоліна намагатиметься бути якомога обережнішою та уважнішою. А поки Світоліна продовжує власні тренування для покращення навичок, деякі талановиті українки також показують досить непогані результати.

В одній шістнадцятій фіналу чергову перемогу отримала талановита Марта Костюк. Її прогрес помітно навіть неозброєним оком. Дівчина виграла Габріелу Дабровьки за 58 хвилин. Обидва тайми вона завершила із рахунком 6:0 та 6:3 на свою користь. Тепер вона готується зустріти свою нову суперницю з Америки. Дженніфер Бреді вже скоро вийде на корт проти Марти Костюк. За словами українки, в неї буде сильна суперниця, проте вона не переймається, адже гарно підготувалась до змагань та сподівається лише на перемогу. Тож зичимо успіхів обом спортсменкам та чекаємо наступних змагань. Адже чемпіонат обіцяє бути захопливим та може принести до України ще декілька золотих нагород.

Автор: redactor.newsukraine

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео