Перші суперники наших тенісистів на Australian Open! З ким змагатимуться наші чемпіони?

Перші суперники наших тенісистів на Australian Open! З ким змагатимуться наші чемпіони?
15621 ПЕРЕГЛЯДІВ

Змагання з тенісу тривають. Цього року нашу країну представлятимуть під час турніру лише троє учасників. Еліна Світоліна, Марта Костюк і Сергій Стаховський будуть захищати честь України на турнірі “Великого шлему”. Насправді, представників нашої країни повинно було бути на одного більше, але Даяну Ястремську виключили зі списку учасників. Чому так сталося? У крові спортсменки під час попередніх змагань було виявлено заборонену речовину. За правилами змагань через допінговий конфлікт спортсмену можуть заборонити брати участь у змаганнях на певний строк. Проте жінка стверджувала, що не знає, звідки в її крові з’явилась та речовина. Вона переконана, що це випадковість, яка повинна мати логічне пояснення. Проте комісія не дозволила їй все ж таки долучитись до змагань. Яремська могла б оскаржити це рішення, проте через пандемію їм два тижні не дозволяли полишати номер та тренуватись.

Але шоу має тривати. Тож ці змагання проходитимуть з 8 по 21 лютого. Спортсменам повинні були провести жеребкування на день раніше, проте через пандемію COVID-19 його довелось відкласти. Та сьогодні всі дізнались імена своїх майбутніх суперників. Детальну інформацію стосовно всіх учасників можна прочитати на сайті турніру.

Тож першою нас представлятиме перша ракетка України – Еліна Світоліна. Її суперницею стане чеська спортсменка – Марі Боузкова. На тенісному корті жінки зустрічались вже два рази. У 2018 році Світоліна змогла побороти суперницю на тенісному корті, а от у 2019 зірки розташувались інакше, і перша ракетка України програла сильній суперниці. На Відкритому чемпіонаті Австралії українка виступає вже не вперше. Це стане її дев’ятим разом. Найкраще вона змогла показати себе у 2018 та 2019 роках. Тоді вона змогла дійти до чвертьфіналу. Проте цього року спортсменка налаштована рішуче. Останнім часом вона демонструє пречудові результати та багато тренується. Тож зичимо успіхів та продовжуємо вболівати за нашу чемпіонку.

Також ім’я своєї суперниці сьогодні почула й Марта Костюк. Вона буде змагатись з росіянкою – Веронікою Кудерметовою. Ще у січні наша спортсменка програла їй під час змагань в Абу-Дабі. Проте в її кар’єрі ці ігри лише початок. Вона лише одного разу грала в Australian Open. Три роки тому вона змогла пройти кваліфікацію. Проте дійшовши до третього кола, вона програла Світоліній, яка тоді вже демонструвала прекрасні результати. В них була досить тривала сутичка, після якої Світоліна продовжила свій шлях.

І останній учасник змагань від України – Саховський. Йому кваліфікаційний відбір дався набагато важче, ніж всім іншим конкурсантам від нашої країни. В першій сутичці він буде змагатись із Душаном Лайовичем. Він представлятиме Сербію. Українець бере участь в чемпіонаті з 2016 року. З того часу він показував різні результати, тож передбачити, як саме складатиметься доля цього учасника передбачити важко. Проте всі сподіваються, що цього року ми побачимо всіх спортсменів у фіналі чемпіонату.

Автор: redactor.newsukraine

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео