Найкраща легкоатлетка Європи у січні: Ярослава Магучіх та її досягнення

Найкраща легкоатлетка Європи у січні: Ярослава Магучіх та її досягнення
14077 ПЕРЕГЛЯДІВ

Ярослава Магучіх, яка цього року стартувала одразу із перемог отримала титул найкращої легкоатлетки Європи у січні. 19 річна українка, за даними Європейської легкоатлетичної асоціації, показала найкращі результати під час останніх змагань. Вони повідомляють, що: “Ярослава Магучіх відкрила сезон з висоти 2,02 м в Києві, а потім взяла 2,00 м в Удині. Ярослава Магучіх – найкраща легкоатлетка місяця в січні. Є підозра, що Магучіх може бути номінована і в наступному місяці".

Такий високий титул вона отримує вперше, проте для дівчини це лише старт її кар’єри. Хоча суперниці в неї були досить талановиті. Цього року за нагороду змагались четверо жінок: срібна призерка чемпіонату світу зі стрибків у висоту Ярослава Магучіх, лідер світового сезону в бігу на 400 метрів, представниця Нідерландів, Фемке Бол, лідер світового сезону в бігу на 60 метрів із Великобританії Діна Ешер-Сміт та дівчина, яка поставила світовий рекорд серед юніорок в забігу на 800 метрів у приміщенні, Кілі Годжкінсон, яка також з Великобританії. Проте за рішенням суддів нагороду все ж таки отримала Українка, яка показала досить високий результат у своїй категорії.

Перш ніж отримати таку винагороду, дівчина вже встигла взяти участь у двох змаганнях. Під час проведення турніру "Різдвяні старти" в Києві, юна чемпіонка встигла зарекомендувати себе. Її результатом під час стрибка став повтор рекорду України – 2,02 метра. Наступною її перемогою став стрибок на 2 метри, який вона зробила в Італії.

А нещодавно українка вразила всіх, показавши третій у світі результат. На турнірі, який проходить в Банська-Бистриці в Словаччині, дівчина стрибнула на 2,06 метри. Це стало новим рекордом, який поставила Україна у світі. Наразі найкращим результатом у світі є стрибок шведської спортсменки Кайсе Бергквіст. У 2006 році вона спромоглася стрибнути на висоту 2,08. Після неї жодна жінка ще не змогла стрибнути вище. Проте Ярослава має всі шанси поставити новий рекорд. У свої 19 вона вже може спокійно пригнути на 2,06. І хто знає, та може дуже скоро ми побачимо у її виконанні новий стрибок, який поставить рекорд. Наразі за прогнозами спортивних аналітиків є шанс того, що дівчина і в лютому отримає такий високий титул. Принаймні, на їхню дуку все до того й іде.

А ми нагадуємо, що й досі тривають змагання з тенісу. Одна за представниць України пограла свій матч. Проте перша ракетка України все ще продовжує змагання. Є ймовірність того, що саме цього року вона зможе втілити свою мрію в життя. Тож чекаємо із нетерпінням її наступного виступу.

Автор: redactor.newsukraine

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео