Петро Іванов розповів про себе та свою кар’єру боксера у світовому боксі!

Петро Іванов розповів про себе та свою кар’єру боксера у світовому боксі!
15639 ПЕРЕГЛЯДІВ

Петро Іванов є одним із найперспективніших українських боксерів в середній вазі на сьогодні. Попередній його бій відбувався ще в жовтні минулого року. Після цього боксер не виходив на ринг через те, що отримав сильне пошкодження руки. По завершенні минулого бою вихованцю Олександра Ліхтера таки довелось зробити операцію. І хоча в бою він переміг та отримав пояс WBC International Silver, він все одно залишив по собі великий відбиток на житті чоловіка. Проте боксер вже зробив операцію і наразі проходить реабілітацію. Тож вже дуже скоро ми знову зможемо спостерігати за його боями на ринзі.

Нещодавно спортсмена вже бачили на передачі під час прямого ефіру. Там він розповів про команду, мотивацію, яка керує боксерами під час поєдинків. Також багато цікавого повідомив про пояси, які вже отримав. На його думку, нас вирізняє серед боксерських команд те, що ми постійно відчуваємо голод. Кожен боксер прагне вийти на ринг із гарним суперником та показати себе. Ніхто не каже про абсолютну безкорисність. Адже всі люди працюють для того, щоб принести гроші в родину. Боксери не виняток. Вони так само прагнуть отримати гідну оплату. Проте найбільшим стимулом для кожного з них є їхні тренери. Адже вони майже постійно стимулюють своїх вихованців робити нові звершення. У Франції, Німеччині, та інших країнах, на думку Іванова, бійці просто не такі “голодні”. Їм більше подобається комфорт та гарні умови. В той самий час ми прагнемо лише змагань та лише перемоги.

В майбутньому українського боксу Петро Іванов бачить багатьох спортсменів. Наприклад він дуже лесно розповідав про Хомчака. На думку спортсмена, він має досить цікавий стиль та манеру ведення бою. Також чоловік підмітив, що Хомчак дуже любить набирати темп та постійно рухається лише вперед. А люди люблять, коли хтось розвивається дуже динамічно. Тож, можливо, ми побачимо його вже в профі. Ще одним фаворитом боксера став його колега по тренуванню Дмитро Митрофанов. Іванов переконаний в тому, що він прекрасна людина, яка ще встигне показати себе. Також серед його товаришів по залу він виділив Влада Ладинького. Він прекрасно боксував як лівша. Проте так само як і Петро, отримав сильну травму та припинив тренування на певний час.

Що ж стосується команди, то про неї боксер розповідає лише хороше. Звісно, певні проблеми в них є, проте йому дуже подобаються всі його партнери та тренери. Олександра Львовича він знає вже протягом досить довгого часу. Адже він приїжджав до нього на спаринги ще 5 років тому. Після того, як Петро переїхав до Києва, він одразу обрав собі тренера. Адже його рекомендувала вагома частина прекрасних боксерів. Він віддав цій справі багато років. І, крім того, що він гарна людина, він ще й неймовірно професійний тренер. Прекрасні, теплі стосунки боксер має і зі своїм менеджером. Він переконаний, що Максим Михайльов професіонал своєї справи. Адже він вміє вести спортсменів та доводити до титулів.

Що ж стосується наступного бою, то наразі Петро очікує. З моменту проведення операції минуло лише 2 місяці. А це досить малий проміжок часу, особливо для серйозного бою. Зараз він здебільшого займається реабілітацією та лише іноді може дозволити собі відвідати тренування. І то з дозволу лікарів. Він навіть невпевнений, чи буде він займатись боксом у разі, якщо всі будуть готуватись до виступу в Германії. Все це він розповість пізніше в залежності від того, як він почуватиметься.

Що ж стосується улюблених боксерів спортсмена, то раніше він просто обожнював бої Майка Тайсона. Аби отримати заряд енергії для бою, чоловік передивлявся бої кумира. За декілька хвилин до бою він вмикав його на телефоні та виходи на бій. Зараз його кумиром став Ломаченко. Спортсмен не приховує, що не рідко передивляється бої за його участі та всю інформацію, яка відома про нього.

Автор: redactor.newsukraine

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео