10 медалей з чемпіонату України забрали дніпровські легкоатлети! Вітаємо переможців!

10 медалей з чемпіонату України забрали дніпровські легкоатлети! Вітаємо переможців!
11438 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні розповіли, як завершився чемпіонат України з легкої атлетики. Цього року його проводили в приміщенні. Для запобігання розповсюдженню хвороби зал було продезінфіковано, а приміщення обрали таким чином, щоб спортсмени мали змогу тримати дистанцію.

Сам чемпіонат відбувався в Сумах. Участь в ньому могли взяти спортсмени 2004-2005 років народження. Велика кількість учасників прибула з різних регіонів країни. Участь вони могли взяти в семиборстві, стрибках у висоту, а також бігу з бар'єрами на різні дистанції.

Медалі, які отримали спортсмени є різними. Хтось отримав золото, а хтось бронзу, проте це говорить про те, що всі вони великі молодці, адже гідно представили своє місто під час Всеукраїнських змагань. Тим паче, що в них було багато гідних суперників, які показували високі результати й раніше. Тож радо вітаємо тих, хто отримав свої нагороди:

золото - Артем Ляшенко, біг на 1500 метрів;
золото - Софія Чумак, біг на 60 метрів з бар'єрами;
золото - Данило Дубина, семиборстві;
срібло - Олена Кишкина, біг на 60 метрів з бар'єрами;
срібло - Катерина Мурзанова, біг на 2000 метрів з перешкодами;
бронза - Єлизавета Кобелєва, біг на 800 метрів.

Золото чемпіонату з бігу на дистанції 400 метрів завоював вихованець спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з легкої атлетики «Метеор» Микита Чесак. А представник міської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Клим Сищенко завоював срібло в бігу на 60 метрів з бар'єрами. Прекрасні результати показали також вихованці спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву № 3. Вони посіли треті місця. Проте Іван Литовченко та Михайло Скременський радіють своїм результатам.

Рік лише розпочався, тож спортсмени докладатимуть максимум зусиль, аби вже наприкінці 2021 року ми почули їхні імена ще раз, проте з вже набагато кращими результатами. Це лише перша перемога у листі тих, які вони отримають цього року, вважає тренер. Проте ми раді їх привітати із тим, що вони змогли показати себе серед найкращих спортсменів України. Це не так легко, як здається на перший погляд. Проте юних чемпіонів нічого не лякає. Вони запевняють, що їхні тренування тепер стануть ще заповзятішими, аби через кілька місяців знову показати неймовірні результати. Будемо сподіватись, що вже зовсім скоро пандемія завершиться, і вони зможуть тренуватись досхочу.Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео