Золото Кубку України з греко-римської боротьби забрав мешканець Кривого Рогу!

Золото Кубку України з греко-римської боротьби забрав мешканець Кривого Рогу!
10855 ПЕРЕГЛЯДІВ

Нещодавно відбулись чергові змагання з греко-римської боротьби. Кубок України проводили протягом 9-10 лютого у місті Черкаси. Вихованець дитячо-юнацької спортивної школи №9 Дмитро Васецкий отримав абсолютну перемогу. Тож вітаємо юного спортсмена з такою вагомою перемогою на його шляху. Про його досягнення повідомили в Департаменті у справах сім'ї, молоді та спорту.

Змагання проходили в декількох категоріях. Протягом кожного з поєдинків Дмитро показав себе, як справжній чемпіон та набрав максимальні оцінки в суддів. Звісно, йому шкода, що рідні не мали змоги особисто побачити його досягнення. Адже через карантинні обмеження в залі мали право перебувати лише учасники та тренери. Також постійно поряд чатували медики, які могли б надати невідкладну допомогу у випадку, якщо комусь стане погано. Проте, на щастя, цей турнір пройшов без особливих труднощів. Адже кожну команду представляли справжні професіонали, які тренуються майже постійно. Вони виявилися витривалими, сильними та майже непереможними, як переконує Дмитро. Він пишається тим, що зміг поборотись за перемогу з такими сильними суперниками. Тож тепер він планує тренуватись же відданіше та прагне спробувати підкорити міжнародні змагання.

Департамент щиро привітав переможця та весь центр. Особливо вони відмітили роботу тренера, який займається спортивною підготовкою спортсмена. Вони переконані, що нам є ким пишатись, якщо нас представляють такі спортсмени. Ми також приєднуємось до всіх їхніх привітань та бажаємо юнакові нових звершень. Сподіваємось, що ще неодноразово почуємо про його перемоги та зможемо разом із ним вболівати за його кроки вперед. А поки зичимо здоров’я та гарних тренувань.


Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео