Понад сотня змагань пройшла в спорткомплексі Слобожанському за попередні два роки!

Понад сотня змагань пройшла в спорткомплексі Слобожанському за попередні два роки!
11400 ПЕРЕГЛЯДІВ

Понад сто змагань встигли провести в спорткомплексі Слобожанського всього за два роки. Він працює лише з 2019 року, проте вже багато чого встиг побачити у своїх стінах за цей час. Наразі там все ще тривають приготування до проведення нових змагань, на яких будуть намагатись встановити нові рекорди. Жіноча паралімпійський збірна України з волейболу, протягом тривалого часу проводить свої тренування саме в цьому місці. Тож всі сподіваються, що наступний рекорд поставлять саме вони.

Побудовою спортивного комплексу займались менше ніж 2 роки. Раніше там стояв лише пустир, на якому іноді влітку ганяли м’яча діти. Проте це було шкідливо для здоров’я та безпеки малечі. Адже ніхто не займався його переобладнанням. Проте зараз цей пустир перетворився на місце, в якому кожен, хто прагне досягнути більшого зможе спробувати розвити свій потенціал.

За два роки стіни цієї будівлі бачили, як спортсменів з близьких місць, так і тих, хто приїжджає сюди з інших країн. Одразу після відкриття, стіни цієї будівлі побачили спортсмени з Польщі, Білорусії, Казахстану.
“Проводили обласні та всеукраїнські змагання з карате, футболу, волейболу та футзалу. Першість зі спортивних і бальних танців, черлідінгу, – розповів директор закладу Володимир Дейнеко. – Зараз щодня приходять позайматися діти та дорослі. Є все необхідне для тренувань. Зокрема, для спортсменів з інвалідністю. Раніше про такі умови тільки мріяли”.

Крім того, цей спорткомплекс зміг стати прекрасною базою для наших паралімпійських волейболісток, які грають в нього сидячі. Тепер в них є купа місця для того, щоб тренуватись та покращувати свої навички.

Ярослав Майлован, головний тренер команди розповів: “Влітку зазвичай тренуємося в Придніпровській академії фізкультури й спорту, а взимку – в Слобожанському спорткомплексі. Там великий теплий зал. Зручно, що він на першому поверсі, тому що в команді є спортсменки на протезах і візках. На підлозі – професійне покриття, яке використовують на міжнародних змаганнях. Чи не в кожному спортивному клубі Дніпра таке можна знайти”.

Всі мешканці району переконані, що відкриття цього спортивного комплексу стало прекрасною ініціативою. Адже тепер недалеко від їхніх домівок знаходиться місце, де можна потренуватись та покращити своє здоров’я. Тим паче, що це дійсно сильно стимулює всіх навколо.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео