Змагання з баскетболу імені Г. Шаповалова!

Змагання з баскетболу імені Г. Шаповалова!
12197 ПЕРЕГЛЯДІВ

У Новомосковську планують провести турнір з баскетболу, який хочуть присвятити воїнові-афганцю. Він триватиме з 19 по 21 лютого. Взяти участь зможуть всі охочі юнаки 2006-2007 років народження. Проводитимуть їх за адресою вул. Шевченка, 8а, спортивна зала ДЮСШ. Про це розповіла пресслужба міської ради.

Подати заявки на участь вже встигли команди із Верхньодніпровська, Зеленодольська, Бахмута, Павлограда, Краснограда та Тернівки. Проте взяти в ньому участь можуть усі. Тож якщо ви прагнете показати себе та пограти із сильними суперниками, то ми раді будемо вас привітати на Дніпровщині. Якщо ви прагнете підтвердити заявку на участь, то зв’яжіться з організаторами за електронною поштою: sportzal46@)ukr.net, а також за телефонами: 093-63-502-15 та 067-183-01-42 (головний суддя І.Кобець).

Звісно, організатори пам’ятають про те, що в нас досі триває пандемія COVID-19. Тож аби ані спортсмени, ані їхня група підтримки не заразились, глядачів до зали пускати не будуть. Про те, хто переміг та як тривали змагання, ви зможете дізнатись із наших новин. Тож чекайте на анонсування переможців.

Організатори розуміють тих, хто хоче прийти та підтримати своїх фаворитів. Проте вони не можуть допустити й того, щоб наступного дня всі діти захворіли. Перед змаганнями учасники обов’язково пройдуть медичний огляд, тож ніхто нікого не зможе заразити. Якщо учасників буде надто багато, то судді можуть розбити змагання ще на кілька діб. Але скоріше за все вони зроблять таку саму систему, як і цього року зробили в молодіжній Лізі з футболу. Учасники гратимуть одразу на виліт. Звісно, це трохи змінить порядок, проте це гарантуватиме те, що діти не будуть проводити багато часу в одному приміщенні. А це означатиме, що вони поїдуть додому цілими та неушкодженими.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео