Глядачі знову зможуть насолоджуватись футболом: в Україні знову відкрили стадіони!

Глядачі знову зможуть насолоджуватись футболом: в Україні знову відкрили стадіони!
12221 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вчора анонсували введення адаптивного карантину. За його умовами ми будемо орієнтуватися за зонами. В багатьох зонах будуть введені послаблення. Наприклад продовжать час роботи кафе. А в деяких місцях навіть нададуть можливість проводити заходи з великою кількістю глядачів. Проте лише в тому випадку, якщо буде достатньо простору.

Кабінет міністрів анонсував таку довгоочікувану новину для кожного футбольного вболівальника! Тепер можна буде проводити змагання із глядачами. Так, про повні стадіони казати ще рано, проте з 18 лютого, а це означає, що відсьогодні можна починати купляти білети та приходити на ігри улюблених команд.

На одному з чергових засідань Кабінет міністрів довго намагався розв'язати питання стосовно того, чи вводити адаптивний карантин, проте нещодавно вони прийняли рішення про те, що це необхідно зробити. Хоча ці зміни мають вступити до дії лише 24 лютого, та для спортсменів все ж таки вирішили зробити виняток.

Відсьогодні можна проводити спортивні заходи із глядачами, проте заповнено може бут не більше, ніж 50% глядацьких місць. Чим це зумовлено? Пандемія все ще продовжується, тож держава намагається уникнути повторного спалаху цієї хвороби. Тож окрім заповненості залу, необхідно буде дотримуватись ще ряду протипандемічних заходів. І обов’язковим також повинен бути моніторинг здоров’я самих учасників змагань.

Заборона проведення матчів з вболівальниками діяла ще від кінця жовтня минулого року. Влітку 2020-го ігри Національної збірної, матчі Єврокубка було дозволено проводити з обмеженим числом глядачів. Проте вже сьогодні на “Олімпійському” глядачі матимуть змогу подивитись матч київського “Динамо” проти бельгійського “Брюгге”. Початок гри заплановано на 17.00, тож ви матимете змогу придбати квитки, якщо їх встигнуть пустити в продаж. Адже ще нещодавно їх не було.

Чому квитки так і не змогли дійти до глядачів, поки невідомо, тож всі чекають на те, що скаже Кабінет міністрів України. Можливо, вони ще встигнуть якось виправити цю ситуацію. Проте навіть якщо й ні, то вже наступні матчі точно зможуть вже зібрати стадіони із вболівальниками. Тож чекайте на анонсування перших білетів. А ми триматимемо вас в курсі того, як завершиться матч та чи зможе київське “Динамо” отримати перемогу після зимових зборів. Нагадуємо, що цього року команда виступатиме трохи в іншому складі.


Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео