4 медалі виграли спортсмени з Дніпровщини під час чемпіонату в Туреччині!

4 медалі виграли спортсмени з Дніпровщини під час чемпіонату в Туреччині!
12161 ПЕРЕГЛЯДІВ

Олександр Пшеничников розповів, що 4 легкоатлети з Дніпровщини, які виступали в складі збірної України, змогли завоювати 4 медалі та встановити особистий рекорд. В Стамбулі провели чемпіонат Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій. Троє спортсменів, які представляли Україну на цих змаганнях були із Дніпровщини. Вони змогли вибороти 4 медалі, серед них одна золота, срібна та дві бронзові.

Анна Рижикова-Ярощук виборола одразу 2 медалі. Вона становила новий особистий рекорд на дистанції в 400 метрів, за що й отримала “срібло”. Також в її активі тепер є й золото, яке вона отримала під час естафети 4 на 400 у складі жіночої команди.

Бронзові медалі отримали двоє спортсменів з Дніпровщини: Станіслав Коваленко та Іван Єрьомін. Станіслав показав високі результати під час бігу на дистанції в 60 метрів. А от Іван зміг показати досить високий результат у стрибках із палицею.

За словами Василя Ярощука: «На «балканських іграх» Анна Рижикова-Ярощук та Станіслав Коваленко виконали нормативи, необхідні для чемпіонату Європи. Вже незабаром вони представлять область на зимових змаганнях з легкої атлетики в Польщі».

А в змаганнях взяли участь 14 країн світу, які представляли 390 найкращих учасників. Тож вся Дніпровщина хоче привітати своїх спортсменів з такою прекрасною перемогою. Вони показали себе, як дисципліновані та чудово підготовані до будь-яких випробувань учасники. Ми вітаємо їх із цією перемогою та бажаємо успіхів під час подальших змагань. Тренер зазначив, що попри те, що спортсмени показали себе на досить високому рівні, їм усе одно необхідно багато тренуватись, аби мати змогу показати себе із найкращого боку під час змагань в Польщі.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео