Переможці чемпіонату з дзюдо! Вітаємо криворізьких талантів!

Переможці чемпіонату з дзюдо! Вітаємо криворізьких талантів!
13493 ПЕРЕГЛЯДІВ

Життя іде, і попри всі негаразди ми все одно продовжуємо ставати кращими. Хвороби, сильний мороз, поганий настрій стають нічим, якщо в тебе є мета. Саме це і довели криворізькі дзюдоїсти. Вони взяли участь у відкритому чемпіонаті, який проходив в Нікополі. На сторінці федерації дзюдо Кривого Рогу вже встигли повідомити про те, що хлопці привезли додому медалі за перемогу.

В лютому провели відкритий чемпіонат із дзюдо в Нікополі. Участь взяли команди зі всієї України. Спортсмени довго змагались та показували свої навички. Для того, щоб взяти першість їм необхідно було показати не лише техніку, а й силу та розум. Лише комплекс таких навичок міг надати очікуваний результат. Спортсмени з Кривого Рогу виступали у різних вагових категоріях. Тож настав час назвати імена переможців. Золоту медаль отримав Остап Головатий. Судді підкреслили майстерність у виконанні захватів та швидку реакцію на дії суперника в цього хлопчика. Амір Мушик зміг вибороти срібло, що було не менш важкою задачею, особливо враховуючи професіональний рівень його суперників. А бронзові медалі привезли до скарбнички перемог Стас Нечепуренко та Олексій Дрозд. Але на цьому звершення команди криворіжців не припинились: у ваговій категорії 26 кілограмів Микита Бірцан посів друге місце, а Єгор Сергієнко – третє. Також володарями третього місця стали Данило Лигуна у ваговій категорії 30 кілограмів і Данило Сальник – 48 кілограмів.

Вітаємо наших чемпіонів з такою довгоочікуваною перемогою. Їхній шлях, як спортсменів лише починається. Стежка буде довгою та непростою, проте з таким тренером вони впораються. Підтримка та єдиний дух команди допомагають їм навіть під час найзапеклішої боротьби. Тож бажаємо чемпіонам зберегти те що є, та примножити це в багато разів для наступних звершень.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео