Спортсмен з Кривого Рогу став частиною Збірної України та представлятиме нас на Олімпійських іграх!

Спортсмен з Кривого Рогу став частиною Збірної України та представлятиме нас на Олімпійських іграх!
19339 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні був офіційно сформований список тих, хто братиме участь в Олімпійських іграх цього року. Серед імен, які представлені у списку тепер зазначено й ім’я плавця з Кривого Рогу. Денис Кесіль представлятиме тепер під час змагань не лише рідне місто, а й Україну.

Денис не одноразово виступав на Всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Отримував високі нагороди та показував неперевершені результати. А цього року зможе також показати себе під час найдовгоочікуваніших та найбажаніших змагань світу. На цей раз у списку тих, хто представлятиме нашу державу вже записано імена чотирьох мешканців Дніпровщини:

Анна Рижикова-Ярощук – легкоатлетка, яка виступатиме в категорії біг з бар‘єрами. Це будуть вже далеко не перші Олімпійські ігри спортсменки. У 2012 році вона взяла 4 місце під час свого виступу. Проте з того часу вона вже встигла значно покращити власні навички. Вона має шосте місце на чемпіонаті Світу, який проходив у 2013 році, перше місце на чемпіонаті Європи 2014 року.

Ярослава Магучіх – легкоатлетка, яка виступатиме в категорії стрибки у висоту. 9 січня на XXVI Всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики в приміщенні «Різдвяні старти» вона змогла повторити власний національний рекорд серед жінок у приміщенні, стрибнувши на 2,02 м. Також встигла перемогти під час ще одних змагань, які проходили 2 лютого. Там вона показала результат у 2,06. Так вона одразу стала рекордсменом серед юніорів.

Михайло Кохан – легкоатлет, який виступатиме в категорії метання молоту. На його шиї вже висіли 4 золоті медалі. З них дві він отримав на чемпіонаті Європи, одну на чемпіонаті світу і ще одну на чемпіонаті серед юніорів. Також він має 2 місце на чемпіонаті серед юніорів, який проходив у 2018 році.

Денис Кесіль – плавець, який вже також встиг показати себе на змаганнях! Тож вітаємо чемпіонів!

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео