Усику потрібно зачекати: британці Джошуа і Ф'юрі вирішили підписати контракт на два поєдинки

Усику потрібно зачекати: британці Джошуа і Ф'юрі вирішили підписати контракт на два поєдинки
17669 ПЕРЕГЛЯДІВ


Британські боксери у важкій вазі Ентоні Джошуа, на рахунку якого 25 боїв (24 перемоги, 1 поразка, 22 нокаути), та Тайсон Ф’юрі (30 перемог, 0 поразок, одна нічия 21 нокаут) вже планують поєдинок. Про це, посилаючись на промоутера Боба Арума, прізвище якого «Циганський Король», розповів Майкл Бенсон. Підписання контракту відбудеться, після того, як довірені особи боксерів розв'яжуть паперові питання.


“Циганський Король сказав, що поєдинок між Ентоні Джошуа та Тайсоном Ф'юрі точно відбудеться, додаткових питань під час підготовки до поєдинку не повинно виникнути. Боб Арум говорить, що станом на сьогодні боксери займаються підписанням контрактів, після чого буде зроблене офіційне оголошення», – написав Бенсон в twitter.


Також можна зазначити, що Ентоні Джошуа завоював пояси WBO, IBO і WBO Super в надважкій вазі, а його опонент чемпіон The Ring та WBC. Цей поєдинок вирішить, хто стане абсолютним чемпіоном в надважкій вазі.


Нагадуємо, що наш боксер Олександр Усик, який претендує на звання чемпіона світу по версії WBO поки залишився без права довести своє лідерство. Адже суспільство, вплинувши на Організацію, спромоглися досягти перенесення бою для українського боксера.
Нещодавно стало відомо, що Олександр проведе поєдинок з Джо Джойсом за тимчасове звання чемпіона за версією WBO, проте лише після першого бою Джошуа з Ф’юрі).


На передодні цих подій «Телеграф» розповів, що Усик зайняв перше місце в рейтингу WBA та може провести поєдинок з одним з членів Асоціації. Тож всі з нетерпінням тепер чекатимуть на те, що покажуть ці виступи. Адже саме від них залежатиме, яке місце Україна посяде у світі боксу. Зараз Усик є одним із найперспективніших талантів. Проте хто знає, можливо, вже скоро ми зможемо побачити на ринзі колишню зірку українського боксу. Адже питання про повернення Кличко все ще залишається відкритим!

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео