Проблеми Усика в надважкій вазі та інші події зі світу професіонального боксу

Проблеми Усика в надважкій вазі та інші події зі світу професіонального боксу
18254 ПЕРЕГЛЯДІВ

Чемпіон світу в надважкій вазі, володар поясу за версією WBC Тайсон Ф'юрі поділився своїми думками з приводу українського боксера, який був абсолютним чемпіоном світу в крузервейті (перша важка вага – до 90,72 кілограма). Британський боксер сказав, що Усик відчував проблеми під час бою з Дереком Чісорою. Це є показником того, що в нашого боксера будуть значні проблеми в “королівському” дивізіоні професійного боксу.

На думку Тайсона Ф'юрі, Усику потрібно зустрітися з британцем Джойсом. Нагадуємо, що український боксер в непростому поєдинку здобув перемогу по очках над британцем Чісорою, який не входить в топ кращих бійців в надважкій вазі. Ф'юрі думає, що Дерек заслуговував перемогу, або в гіршому випадку нічию. “Циганський король” заявив: якщо Усик з такими труднощами пройшов Чісору, то як він буде битися з кращими боксерами елітного дивізіону?

Енді Руїз бажає зустрітися з Тайсоном Ф'юрі та Деонтейом Вайлдером. Мексиканський боксер хоче поповнити свою колекцію останнім поясом в надважкій вазі. Енді Руїз (33-2, 22 КО) повідомив, що для завоювання поясу він повинен зустрітися з віцечемпіоном за версією WBC Деонтейом Вайлдером (42-1-1, 41 КО) та володарем поясу Тайсоном Ф'юрі (30-0-1,21 КО). Мексиканець знає, що в Джошуа буде поєдинок з Ф'юрі, але йому потрібен зелений пояс WBC. Він сказав, що володів всіма поясами, крім цього.

А от абсолютний чемпіон світу в легкій вазі Теофімо Лопес заявив, що хоче нокаутувати Девіса. Теофімо Андрес Лопес Рівера (17-0, 13 КО) розказав про його наступного суперника в легкій категорії. Він повідомив, що хотів провести поєдинок з Джервонтою Девісом та покласти його на лопатки. Багато хто оцінює шанси боксерів порівну. Говорять, що в порівнянні з іншими, в цьому поєдинку у суперників рівні шанси. Але боксер не довіряє цим прогнозам, він абсолютно впевнений у своїх силах. Теофімо запевнив, що глядачі будуть в захваті від цього поєдинку.Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео