Чемпіонат області зі змішаних єдиноборств в Дніпрі!

Чемпіонат області зі змішаних єдиноборств в Дніпрі!
16851 ПЕРЕГЛЯДІВ

В Дніпрі нещодавно провели чемпіонат області зі змішаних єдиноборств. Участь взяли 20 спортивних клубів, 160 учасників, які представляли Кривий Ріг, Кам’янське, Марганець, Покрову та Першотравенськ. Участь могли взяти діти віком від 10 до 18 років. Виступи проводили у різних вагових категоріях.

Якою була основна мета змагань? В першу чергу, їх провели для того, щоб бійці могли попрактикуватись та продемонструвати свої навички. Також це був відбір учасників до збірної команди з ММА Дніпровщини. Скоро в Одесі відбуватиметься чемпіонат України, його хочуть провести в травні, проте дату остаточно ще не назвали.

За словами Давида Джоджуа, на змагання приїхали ті, хто точно знають, чого вони хочуть. Кожен учасник виклався на 200%, для того, аби показати результат у бою. Він зазначив, що обирати було нелегко, адже в кожній ваговій категорії було багато сильних учасників. Вони викладались на всі 100%. Тож багато сутичок були безкомпромісними. Та й конкуренція за кожне місце у збірній не маленька. Тож саме такі змагання і показую, на скільки бійці ладні віддаватись улюбленій справі. Змагання завжди змушують нас ставати кращими. Адже одна річ займатись заради себе та для підтримання власної фізичної форми, а от зовсім інша справа брати участь у змаганнях, переконаний головний суддя.

За словами Олександра сокола, цей відбір важливий, адже на чемпіонаті України відбиратимуть спортсменів, які зможуть взяти участь у чемпіонаті світу. Він проходитиме в Туреччині. І для команди Дніпра буде великою честю, якщо хтось із її складу стане вагомою частиною збірної України. Тож судді вже встигли побачити учасників у справі й тепер залишилось лише сформувати команду. А от хто до неї увійшов, вони сповістять пізніше.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео