Культова Серена Вільямс – непереможна рекордсменка тенісних турнірів «US Open»

Культова Серена Вільямс – непереможна рекордсменка тенісних турнірів «US Open»
54389 ПЕРЕГЛЯДІВ

Престижний тенісний турнір «US Open-2016», котрий все ще продовжується у Сполучених Штатах Америки, в черговий раз продемонстрував міць та непереможність однієї з талановитих сестер Вільямс – молодшої Серени, котра днями стала його абсолютною рекордсменкою. Вражаюче досягнення тенісистки криється у неймовірних 308-ми перемогах, котрі Серена вже здобула, приймаючи участь у напружених турнірах «Великого шолома».

Примітно, що до міс Вільямс непереможними у контексті «US Open» вважалися тенісистка Мартіна Навратілова, котра має 306 вдалих спортивних поєдинків, та вправний Роджер Федерер, який рівно 307 разів одержував перемогу над своїми суперниками під час зазначених вище американських турнірів. Рекорд обох спортсменів Серені вдалося побити цьогоріч, обігравши на «US Open-2016» представницю Казахстану Ярославу Шведову з фінальним рахунком 6:3. Таким чином, перша ракетка світу вкотре довела справедливість отримання своєю персоною настільки почесного спортивного титулу.

А от Ілля Марченко – перша ракетка України – нажаль, завершив свою участь у турнірі «Великого шолома», програвши швейцарському спортсменові Стену Ваврінці у четвертому колі змагань. Варто відзначити, що Ілля став останнім представником від України на цьогорічному «Us Open-2016».


Мої відео