Українки в списку основної сітки Відкритого чемпіонату Австралії

Українки в списку основної сітки Відкритого чемпіонату Австралії
168059 ПЕРЕГЛЯДІВ

14 січня 2019 року почнеться перший в сезоні турнір Великого шолома - Відкритий чемпіонат Австралії.

Сьогодні кількість перемог українських тенісисток на всіх чотирьох турнірах «Великого шолома» невеликі. Переможцями парного розряду Відкритого чемпіонату Австралії в 2008 р. стали дві сестри Альона і Катерина Бондаренко. А ось у дівчаток-юніорок були трохи кращі успіхи. Так, Бондаренко виграла Вімблдонський турнір у 2004, Світоліна — Ролан Гаррос у 2010, а Марта Костюк - Відкритий чемпіонат Австралії 2017.

А вже в наступному році Україна отримає шанс збільшити кількість своїх перемог. Адже, в списку основної сітки Australian Open є чотири наші співвітчизниці: четверта ракетка світу Еліна Світоліна, друга тенісистка в українському рейтингу Леся Цуренко, 18-річна Даяна Ястремська та Катерина Козлова, переможниця 19 турнірів ITF

До речі, у число 119 учасниць кваліфікації також потрапили троє представниць України: Марта Костюк, Ангеліна Калініна і Катаріна Завацька.  Для двох дівчат це буде дебютна участь в кваліфікації, а ось Костюк в минулому сезоні пройшла кваліфікації та дійшла до 3-го раунду турніру.

Нагадаємо, минулого року найкращий результат в цьому ж турнірі серед представників України показала Еліна Світоліна (чвертьфінал), а Катерина Бондаренко, Марта Костюк та Олександр Долгополов дійшли до третього раунду.

Теги: Світоліна,Цуренко,Козлова,Ястремська,Відкритий чемпіонат Австралії,Великий шолом,ITF
Мої відео