Новини спорт: Роджер Федерер обіграв 8 ракетку світу Мілоша Раоніча і став тріумфатором турніру в Бр

Новини спорт: Роджер Федерер обіграв 8 ракетку світу Мілоша Раоніча і став тріумфатором турніру в Бр
211727 ПЕРЕГЛЯДІВ

На престижному міжнародному тенісному турнірові Австралії категорії ATP 250 "Brisbane International", у фінальному поєдинку швейцарець Роджер Федерер у трьох сетах переборов восьму ракетку світу – канадця Мілоша Раоніча. Рахунок матчу – 6-4, 6-7 (2) та 6-4 на користь 33-річного спортсмена.


На престижному міжнародному тенісному турнірові Австралії категорії ATP 250 "Brisbane International", у фінальному поєдинку швейцарець Роджер Федерер у трьох сетах переборов восьму ракетку світу – канадця Мілоша Раоніча. Рахунок матчу – 6-4, 6-7 (2) та 6-4 на користь 33-річного спортсмена.
Роджеру знадобилося чимало часу аби записати до свого активу черговий титул у своїй кар’єрі, а саме дві години та тринадцять хвилин. Під час матчу, друга ракетка світу відзначився із гарної сторони двадцять одним ейсом та трьома брейками. Суперник швейцарця припустився чотирьох подвійних помилок на подачі, але одного разу виграв гейм на подачі Федерера та зробив чотирнадцять подач на виліт. Зустріч між спортсменами була вже девятою, рахунок для Федерера більш ніж переконливий : 8-1.
Також цей матч для Федерера став 1000 переможним, про таке досягнення та перемогу на змаганнях в Австралії, Роджер розповів наступне: "Цей момент займає особливий рядок у моєму житті. Взагалі, я не приділяю належної уваги різним цифрам, але цей раз особливий. Ніколи не забуду минулу зустріч. Раніше, коли я достигав різних відміток, то я не отримував тих емоцій, які маю зараз. Хочу відзначити таку перемогу, як сьогодні. У важкій боротьбі мені вдалося отримати звання кращого на цьому турнірі. Мав шанс перемогти і за швидший проміжок часу, а саме двічі по 6-4, але сталося по-іншому – в деякий час все йшло до цього, але закінчилося не так. Мені навіть більш приємніше відчувати той факт, що я переміг у трьох сетах".
33-річний тенісист, також додав, що не буде приймати участі на церемонії отримання нагороди "Швейцарець року". Спортсмен, який виступав мав досвід отримання такого призу раніше, зняв свою кандидатуру з голосування "Swiss Award".
"Я вже отримував цю нагороду в 2003 році. Це дуже почесний приз, але вважаю, що в Швейцарії є ще багато громадян, які гідні даної нагороди", - підсумував Федерер.
Нагадаємо, що титул для Роджера став 1-м у 2015 році та 83 у сумі. Також досвідчений тенісист додав до свого активу 250 балів та 80 тисяч доларів США.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео