Новини спорт: Мілош Раоніч: "Це був феноменальний тенісний поєдинок. Я зумів всю зустріч на рівних в

Новини спорт: Мілош Раоніч: "Це був феноменальний тенісний поєдинок. Я зумів всю зустріч на рівних в
132399 ПЕРЕГЛЯДІВ

У фінальній зустрічі тенісного турніру рангу АТР 250 в австралійському місті Брісбені, канадський перспективний тенісист, котрий вже займає досить високий 8 рядок серед усіх професіоналів, не зумів виграти титул в одиночному змаганні, адже на шляху Мілоша постала "жива легенда" – Роджер Федерер (4/6, 7-6 (2) та 4-6)


У фінальній зустрічі тенісного турніру рангу АТР 250 в австралійському місті Брісбені, канадський перспективний тенісист, котрий вже займає досить високий 8 рядок серед усіх професіоналів, не зумів виграти титул в одиночному змаганні, адже на шляху Мілоша постала "жива легенда" – Роджер Федерер (4/6, 7-6 (2) та 4-6). Сам канадський тенісист залишився задоволений своєю грою проти іменитого візаві.
"Це був феноменальний тенісний поєдинок. Я зумів всю зустріч на рівних вести боротьбу з Федерером. Я віддав себе усього у цій грі. В мене був гарний шанс аби перемогти у Роджера. Якщо уявити таку ситуацію, як сьогодні, місяць назад, то якби я програв свій перший сет, а потім ще поступався у вирішальному геймі і мій суперник мав би матч болл, тоді я би точно програв, навіть не зумівши нав’язати гідно опору. Але цього разу я зумів доборотися до останнього", - заявив Раоніч, котрий вийшов вперше у фінал за всі часи своїх виступів у Брісбені.
"Мені здається, що стиль гри Мілоша досить сильно змінився за останній час. Дуже цікаво спостерігати за тим, як він пристосовується до нової команди. Маю велику надію та навіть я залишуся впевненим у тому, що Мілош зможе показати гідні результати у цьому сезоні. Вже у минулому сезоні він показав усім шанувальникам тенісу, що його гра солідно зросла, тому я вважаю, що йому вдасться додавати з кожним поєдинком і в майбутньому", - розповів Федерер.
Варто зазначити, що у цій зустрічі швейцарець Федерер одержав знамениту 1000 перемогу. З цього приводу Мілош пожартував наступним чином: "По правді кажучи, я гадав, що Роджер має йти вже на двотисячну перемогу. Можливо Роджеру вже треба взяти себе в руки?".
Нагадаємо, що перемогу у парному розряді вдалося одержати британо-австралійському дуетові Джеймі Маррей і Джон Пірс, котрі зуміли зупинити пару у якій виступав наш співвітчизник – перша ракетка України Олександр Долгополов разом із японцем Кеєм Нішікорі (6-3, 7-6 (4)).

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео