Новини спорт: Марія Шарапова: "Турнір в Брісбені дозволив мені чудово підготуватися до початку Відкр

Новини спорт: Марія Шарапова: "Турнір в Брісбені дозволив мені чудово підготуватися до початку Відкр
132382 ПЕРЕГЛЯДІВ

Росіянка Марія Шарапова стала тріумфаторкою австралійського турніру "Brisbane International". У фінальній баталії Марія здолала опір 7 ракетки світу – сербки Анни Іванович 6-7 (4), 6-3, 6-3.


Росіянка Марія Шарапова стала тріумфаторкою австралійського турніру "Brisbane International". У фінальній баталії Марія здолала опір 7 ракетки світу – сербки Анни Іванович 6-7 (4), 6-3, 6-3.
Спортсменка залишилась щасливою після цього турніру, котрий на її думку, покращить позицію Марії в особистому заліку: "Ці змагання пройшли доволі гарно, адже я зуміла зіграти чотири якіні матчі проти сильних суперниць. Турнір в Брісбені дозволив мені чудово підготуватися до початку Відкритого чемпіонату Австралії. За рахунок цього тріумфу, мої шанси на покращення позицій в рейтингу значно зросли. Як свідчать цифри нині – я посідаю вже другий щабель, а вище за мене тільки одна тенісистка".
Тенісистка зачепила тему своєї боротьби за звання першої ракетки світу: "Питання про рейтинг починають хвилювати журналістів, як тільки починається новий сезон. Зрозуміло, дана тема чудово підходить для різного роду аналітичних статей і матеріалів. Однак, поліпшення позиції у світовому табелі про ранги не є моєю першочерговим завданням. У середині минулого року були розмови з приводу мого опущення з першої десятки спортсменок. Я змогла попри всі негативні розмови утримати свої позиції та фінішувати на 2 рядку. А ось розмови про мій рейтинг я ніколи не зачіпаю зі своїми тренерами. З моїми наставниками ми займаємося виключно тренуваннями".
Президент Федерації тенісу Росії Шаміль Тарпіщев заявив, що на його здивування Шарапова почала сезон дуже впевнено: "Марія продемонструвала на моє здивування, гарні результати на початку сезону. В Брісбені тенісистка змогла доволі легко зупиняти своїх суперниць. Взагалі, Шарапова після перерв досить довго повертається до своїх високих результатів, але на цей раз вийшло все по-іншому. Найбільш за все мені сподобалось те, з якою легкістю вона перемагала у поєдинках".
Про шанси на Відкритому чемпіонаті Австралії: "Ще рано говорити про фаворитів, оскільки і Халеп гарно зіграла в Китаї, і інші молоді спортсменки чудово себе зарекомендували. Гадаю, що протягом сезону не буде явного фаворита, буде цікава та щільна боротьба".
Зазначимо, що перемога на змаганнях в Австралії дозволили Шараповій заробити близько 195 тисяч доларів та 470 залікових балів у особистих перегонах серед жінок.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео