Новини спорт: П’єр Паганіні: "Головна відмінність Федерера та Вавринки полягає у фізичній силі і гну

Новини спорт: П’єр Паганіні: "Головна відмінність Федерера та Вавринки полягає у фізичній силі і гну
158831 ПЕРЕГЛЯДІВ

П’єр Паганіні - спеціаліст із фізичної підготовки лідерів чоловічої тенісної збірної Швейцарії та одних із провідних тенісистів світу Роджер Федерера, котрий знайомий із роботою обох тенісистів, розповів про підготовку Федерера до матчів та про розбіжність його процесу із підготуваннями Вавринки.
"Цієї зими процес підготовки Роджера пройшов доволі стиснуто, оскільки минулий сезон був доволі насиченим. Ми підходили до занять з такими думками "треба знайти потрібний баланс між виступами та відпочинком". Наша робота продовжувалася протягом трьох тижнів з яких частина підготовки пройшла в Цюріху, а інша в Дубаях. Крім цього були ще проведені виставкові матчі в Індії та Цюріху", - повідомив Паганіні про деталі останніх підготувань другої ракетки світу Федерера.
П’єр також вважає, що з часом і віком спортсменів, підхід до тренувань потрібно змінювати: "Обов’язково потрібно змінювати підготовку, а якщо згадати, що Роджер провів у кар’єрі 1227 матчів, то треба пильніше ставитися до цього процесу. У будь-якого тенісиста під час виступів деякі частини тіла стають більш слабкими – можуть відбутися пошкодження. Тому це треба враховувати та додавати деякі профілактичні процедури аби мінімізувати можливість травм. Гадаю, ми будемо передивлятися графік роботи тенісиста. Як варіант – три дні праці і потім вихідний один і т.д.".
"Все більш-менш відбувається схоже, оскільки у Стена та Роджера в кінці сезону був приблизно однаковий графік турнірів. Це означає, що частина фізичної підготовки Стена також перенесена на 1-й квартал цього року. Звичайно, ми адаптуємо вправи індивідуально під кожного з них. Стен фізично відрізняється від Роджера. Головна їхня відмінність полягає у фізичній силі і гнучкості", - зазначив Паганіні про підготовку Вавринки та Федерера.
П’єр підійшов більш конкретніше до відмінностей у грі своїх підопічних: "Стен має перевагу у фізичній силі над Роджером, а це позначається негативно на стартовому ривку, а також його гнучкості. В той час Роджер має більш скоординовані дії. Його рухи схожі на кошачі – такі ж м’які та плавні. Існує зв’язок між такими факторами, як гнучкість та сила і це відіграє важливий фактор у становленні тенісиста. Також хочу додати, що мені подобається манера Стена – він дуже працьовитий".

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео