Новини України: Результати першого ігрового дня чоловічого тенісного Відкритого чемпіонату в Австрал

Новини України: Результати першого ігрового дня чоловічого тенісного Відкритого чемпіонату в Австрал
211775 ПЕРЕГЛЯДІВ

У перший ігровий день основної сітки змагань Відкритого чемпіонату в Австралії з тенісу у чоловіків, відбулося дуже мало сенсацій.


У перший ігровий день основної сітки змагань Відкритого чемпіонату в Австралії з тенісу у чоловіків, відбулося дуже мало сенсацій. Наприклад другий сіяний швейцарець Роджер Федерер у трьох партіях вирішив хід поєдинку на свою користь 6-4, 6-3, 7-5 проти корейця Лю Йєн-Суна.
"У третьому сеті мій опонент зумів гарно подавати і тим самим нав’язав суттєвий та гідний опір. Такий матч дозволив зрозуміти багато нюансів. Задоволений тим, що я зміг значно покращити свій рівень гри у вирішальний момент останньої партії. Завжди приємно отримувати перемоги в стартовому раунді", - зазначив Роджер.
Сенсаційний рахунок продемонстрував господар турніру Коккінакіс. Австралієць (147 ракетка світу) обіграв 13 номера Ернеста Гулбіса 5-7, 6-0, 1-6, 6-7 (2), 8-6.
Чудово відчував себе фізично. Мабуть, така перемога може являтися кращою за весь час моїх виступів. Головну роль в успіху зіграла подача, а в інших моментах, удача була на моєму боці. Така перемога додасть мені впевненості у кар’єрі. Продовження моїх змагань на турнірі залежить у більшій мірі від самого себе. Треба протиставити гарний опір наступному конкуренту", - розповів Коккінакіс.
Інший австралієць Бернард Томіч у 4 партіях розібрався із німцем Тобіасом Камке: "Стартовий поєдинок мав для мене дуже велике значення. Тобіас продемонстрував прекрасну гру і мені було дуже нелегко йому протистояти. Мені вдалося виграти 1 партію, але потім Камке перехопив ініціативу і зрівняв рахунок. На щастя, в 3-му і 4-му сетах мені вдалося знайти свою гру і здобути підсумкову перемогу".
19-ракетка світу з Франції Гаель Монфіс розповів про те, як йому вдалося зломити хід матчу проти свого співвітчизника Люкі Пуйє: "Згадав про обіцянку своїм батькам. Я наголошував їм, що я покажу кращий теніс ніж у минулому сезоні. Я не міг їм збрехати".
Нік Кіргіос здобув перемогу над аргентинцем Федеріко Дельбонісом 7-6, 3-6, 6-7,6-3 та поділився думками про матч: "Дуже гарно, що отримав першу перемогу у сезоні. Протягом гри хвилювався".
До вашої уваги інші результати ігрового дня в Мельбурні: Д. Гоффен-М. Рассел 3-1, Дімітров-Браун 3-0, Андерсон-Шварцман 3-1, Кудрявцев-Матосевич 2-3, Сеппі-Істомін 3-2, Іто-Кліжан 0-3, Маррей-Бхамбрі 3-0, Багдатіс-Габашвілі 3-2, Кольшрайбер-Матьйо 3-0Монако-Болеллі 1-3.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео