Новини спорт: Рафаель Надаль: "На даному етапі розмірковую тільки про зустріч першого кола на "Австр

Новини спорт: Рафаель Надаль: "На даному етапі розмірковую тільки про зустріч першого кола на "Австр
26611 ПЕРЕГЛЯДІВ

Іспанський провідний тенісист, котрий на даний момент знаходиться на третьому місці рейтингу ATP Рафаель Надаль, прокоментував свій фізичний стан.


Іспанський провідний тенісист, котрий на даний момент знаходиться на третьому місці рейтингу ATP Рафаель Надаль, прокоментував свій фізичний стан.
"Зараз я повернувся до змагань і можу у здоровому стані продовжувати свої виступи. Хоча повернення після таких операцій, як видалення апендиксу доволі хворобливе. На даному етапі розмірковую тільки про зустріч першого кола на "Австраліан Оупен". Потім переключуся на 2-й раунд і так далі. Буду підходити до поєдинків по черзі, до кожного окремо. Віддаю себе повністю під час підготування до Відкритого чемпіонату Австралії з тенісу. Якщо не дай Бог у мене не вийде грати гарно, то буду проводити ще більше тренувань аби демонструвати свій попередній рівень гри на таких турнірах в Буенос-Айресі, Індіан-Уеллсі, Маямі та Ріо-де-Жанейро", - заявив іспанець.
Перша зустріч для Рафаеля на австралійських кортах відбудеться проти росіянина Михайла Южного.
"Хочу і роблю великі кроки аби повернутися на високий рівень виступів. Одразу починати на одному із головних турнірів світу буде дуже важко, але нічого не поробиш, треба починати з чогось. Я задоволений тим, як виступив у виставкових матчах. Я маю грати набагато краще і я це чудово розумію. Для цього маю отримати належну практику. До фаворитів турніру відносяться все ті ж гравці, що і роком раніше. Нічого дивного у цьому я не бачу. Джокович потужно завершив минулий рік, до того ж це його улюблений турнір. Такі речі можна віднести у напрямку Федерера. Хочу виділити Маррея, на мій погляд у нього зараз гарна форма. Звісно ще буде група людей, яка може зачепитися за перемогу, але гадаю, що переможе хтось із тих трьох, кого я вже назвав", - розповів Надаль про 3-х головних претендентів на звання чемпіона "Австраліан Оупен".
Свої шанси Рафаель оцінює досить скромно: "Мені складно відносити себе до фаворитів. Я б збрехав, якби заявив сьогодні, що готовий до такої перемоги. Можливо, через тиждень я сказав би інше, але прямо зараз я провів всього п’ять матчів за сім місяців. У багатьох гравців шанси на перемогу набагато вищі за мої".
Варто нагадати, що серед досягнень Рафаеля, значиться 14 виграних турнірів Великого шолому в одиночних змаганнях. Крім цього іспанець відзначився 27 переможними турнірами на серії Мастерсів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео