Новини спорт: Томаш Бердих перервав найдовшу серію поразок у турі

Новини спорт: Томаш Бердих перервав найдовшу серію поразок у турі
158977 ПЕРЕГЛЯДІВ

Будь-яка серія рано чи пізно має властивість закінчуватися. Гора з плечей Бердиха: статистику його особистих зустрічей із Надалем тепер будуть розглядати в іншому ракурсі.


Будь-яка серія рано чи пізно має властивість закінчуватися. Гора з плечей Бердиха: статистику його особистих зустрічей із Надалем тепер будуть розглядати в іншому ракурсі.
Навряд чи хтось очікував, що все буде настільки швидко. Томаш оформив перемогу за підсумками трохи більше двох годин, перемогу заслужену, просто тому, що краще Надаля готовий до цього турніру. Апендицит в листопаді, поразка від Беррера на старті сезону - надто мало часу пройшло для того, щоб бачити Рафу-чемпіона. Рядовий у будь-якій інший ситуації матч другого кола проти Смичика оголив проблеми. Але Надаль не був би самим собою, якби склав зброю, а не долав перешкоди через піт, кров і біль. На тлі негараздів суперника Томаш постав на цей раз у дещо іншому світлі. Не таким, як усі його звикли бачити. Виникає питання: а Бердих Чи це був? Ось уже дійсно, вразив. Грою, але і поведінкою. Визнавав, що м’яч не потрапив, коли Рафа просив відеоповтор. Зовні був спокійний і безтурботний. Близькість весілля, схоже, змінює людей. У першому сеті чех кілька разів необачно опинявся на корті, але навіть за таких помилках впевнено забрав партію.
Надаль виглядав втраченим: гримаси, таблетка, на якій загострили увагу камери. Батько на трибунах хитав головою, неспокій Рафи читалося на обличчі, не рятували навіть періодичні сверхемоціональние вибухи. Трибуни однозначно зайняли сторону іспанця, і після катастрофічного години (2: 6, 0: 6) закружляв форхенд через коридор, заревли глядачі. А Бердих продовжував штампувати подачу і зворотний крос. Складно уявити, що творилося в голові Томаша в третьому сеті, далі - під час перших матчболів і на тай-брейку. І він не зламався, як це часто бувало раніше в іграх з найсильнішими. Подібне завершення матчу на тонкій струні, на тлі ревучий натовпу і не з ким-небудь, а з Надалем дає йому крок вперед. Чи це крок - покаже час. Поки ж можна видихнути: 2006 тепер ніхто згадувати не буде.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео