Новини спорт: Шарапова проти Вільямс, пам’ятні останні три фінали

Новини спорт: Шарапова проти Вільямс, пам’ятні останні три фінали
79598 ПЕРЕГЛЯДІВ

2015 рік подарує фінал на Australian Open між росіянкою Марією Шараповою та американкою Сереною Вільямс.


2015 рік подарує фінал на Australian Open між росіянкою Марією Шараповою та американкою Сереною Вільямс. До вашого огляду останні три поєдинки у фіналах між цими тенісистками:
2005. Australian Open. Півфінал.
С. Вільямс - Шарапова - 2: 6, 7: 5, 8: 6
Того дня Шарапова і Вільямс-молодша вийшли на корт, голодні до перемог. 17-річна росіянка жадала розвинути успіх після перемог на Вімблдоні та підсумковому турнірі року-2004, у фіналах яких вона брала гору над американкою, а її 24-річна опонентка, відповідно, бажала поквитатися з зухвалою юної особливої за ті поразки.
Вигравши перший сет, Шарапова подавала на матч у другій, а потім і в третій партіях, але вона упустила три матчбола і, мабуть, самий вірний шанс здолати Серену втретє. З тих пір вона програла Вільямс-молодшої 14 матчів поспіль.
2013 рік. Маямі. Фінал.
С. Вільямс - Шарапова - 4: 6, 6: 3, 6: 0
У цьому матчі Шарапова була близька до перемоги над Вільямс, як ні в якому іншому з 13 поєдинків між суперницями, що відбувся за дев’ять років після того епічного мельбурнского півфіналу.
Партія, виграна росіянкою в Майамі-2013, виявилася першою взятої нею у американки з 2007 року (і останній донині). Після перших півтора сетів, протягом яких росіянка нав’язувала своєї грізної опонентці просто божевільний темп, дуже хотілося вірити в її успіх. Але Вільямс-молодша, однак, не була б собою, якби не зробила спробу переламати хід боротьби. Спроба виявилася успішною: з рахунку 2: 3 американка взяла 10 геймів поспіль і святкувала свою чергову перемогу.
2013 рік. Roland Garros. Фінал.
С. Вільямс - Шарапова - 6: 4, 6: 4
Цей матч, мабуть, найкраще відображає все, що відбувається в останніх зустрічах між Сереною Вільямс і Марією Шараповою. У своєму другому поспіль фіналі на Roland Garros росіянка грала добре. Краще вона, можливо, і не могла. Вона заслужила оплески публіки. Але кубок імені Сюзанн Ленглі все одно отримала американка. У той час як Шарапова набагато частіше грала на межі, Вільямс діяла з чемпіонським запасом. Саме тому вона і є найбільшою тенісисткою сучасності і саме тому в суботу спробує в черговому очному протистоянні з Шараповою добути свій 19-й титул на турнірах "Великого шолома"

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео