реалізовано спортивно-інтерактивний проєкт Національного олімпійського комітету #OlympicLab за напрямом «Розвиток/добробут – пізнай себе»

32482 ПЕРЕГЛЯДІВ
17 грудня 2021 року регіональним олімпійським осередком Київщини реалізовано спортивно-інтерактивний проєкт Національного олімпійського комітету #OlympicLab за напрямом «Розвиток/добробут – пізнай себе». Відбулась церемонія нагородження переможців та призерів Фестивалю малюнка «Зимовий спорт в Білоцерківській міській територіальній громаді» та фотофестивалю «Білоцерківська міська територіальна громада спортивна»
Переможці та призери Фестивалю малюнка «Зимовий спорт в Білоцерківській міській територіальній громаді" у різних номінаціях.
Переможці в номінації «Найкращий юний любитель активного способу життя»:
• серед юнаків та дівчат віком 8 років - Курінний Антон
• серед юнаків та дівчат віком 10 років - Ковтуненко Максим.
Переможці в номінації «Найкращий юний пропагандист зимового спорту в Білоцерківській міській територіальній громаді»:
• серед юнаків та дівчат віком 6 років - Бойко Катерина
• серед юнаків та дівчат віком 7 років - Джаббарова Карина
• серед юнаків та дівчат віком 8 років - Ковтуненко Богдан
Переможець у номінації «Найкращий юний прихильник олімпійського руху» Юзва Назар
Переможець в номінації «Найкращий юний прихильник здорового способу життя» Усаєнко Вероніка
Номінація найкращий юний прихильник активного способу життя":
•серед юних художників віком 6 років:
І місце – Сокальський Святослав
ІІ місце – Куриленко Поліна
ІІІ місце – Бондаренко Аніта
•серед юних художників віком 7 років:
І місце – Замастеренко Ольга
ІІ місце – Палійчук Тимофій
ІІІ місце – Бількевич Роман
•серед юних художників віком 8 років
І місце – Загородній Олександр
ІІ місце – Богданець Аріана
ІІІ місце – Валентенко Маргаріта
•серед юних художників віком 9 років:
І місце – Мандзюк Софія, Рубленко Мілана
ІІ місце – Андрейченко Марія
ІІІ місце – Бабенко Ангеліна
•серед юних художників віком 10 років:
І місце – Доброногова Марія, Коробко Марк
ІІ місце – Романовська Анастасія
ІІІ місце – Дячук Анастасія
Переможці фотофестивалю «Білоцерківська міська територіальна громада спортивна».
У номінації «Приз глядацьких симпатій»:
• у рубриці «Фізична активність у спортивній залі» зі світлиною «Хто вправно б’є по м’ячу, тому все по плечу» - Ковальчук Сергій
• у рубриці «Фізичний рух на відкритих спортивних теренах – від спортивного майданчика до олімпійської арени (відкриті спортивні споруди)» - Ростовський Максим
• у рубриці «Здоровий спосіб життя і природний ландшафт» - Шубіна Ангеліна.
У номінації «Фізична активність у спортивній залі»:
• серед осіб віком до 14 років: Дугіна Вероніка зі світлиною "Грація" та Нагаївська Вероніка зі світлоною "Точно в ціль"
• серед осіб віком від 14 – 65 років: зі світлиною «Спортивні та красиві» Пишна Ангеліна, зі світлиною «Розшукуються лицарі» Качанова Тетяна;
• серед осіб віком понад 60 років зі світлиною «Гімнастика» Царенко Володимир.
У номінації «Фізичний рух на відкритих спортивних теренах – від спортивного майданчика до олімпійської арени (відкриті спортивні споруди)»:
• серед осіб віком до 14 років: зі світлиною «Гарячій фініш» Шубіна Ангеліна;
• серед осіб віком від 14 - 65 років зі світлиною «Черлідери на висоті» Завируха Віктор.
У номінації «Здоровий спосіб життя і природний ландшафт»:
• серед осіб віком до 14 років зі світлиною «Кожен день по розпорядку робимо зарядку» - Богданець Марк;
• серед осіб віком від 14 - 60 років зі світлиною «Важкі кілометри» - Бірюков Олександр.
Переможці фотофестивалю та фестивалю малюнка отримали кубки, медалі, дипломи та цінні подарунки від НОК України.
Нагородження провели: , голова відділення Національного олімпійського комітету України в Київській області Ігор Малинський, начальник управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради Олексій Копишинський, директор КЗ БМР "Білоцерківський міський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" Костянтин Павлюк, директор КЗ БМР ДЮСШ «Юність» Володимир Корнієнко та в.о. виконавчого директора КОВ НОК Вадим Гаєвий .
Мої відео