Презентація книги Івана Панасовича Куроченка під назвою "Організація фізичної культури і спорту в об'єднаних територіальних громадах України"

31682 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні 17 лютого 2022 року в приміщенні Гостомельської селищної ради відбулася презентація книги (навчально-методичного посібника) Івана Панасовича Куроченка під назвою "Організація фізичної культури і спорту в об'єднаних територіальних громадах України", видання якої було здійснено за підтримки Гостомельського селищної голови Юрій Прилипко!

На заході очільник громади подякував автору посібника за його безцінний внесок у розвиток сучасної фізичної культури і спорту.

Так ж свою вдячність автору посібника висловили й присутні, якій були на презентації. Вони переконані, що кожен з нас має піклуватися про здоров'я нації. Що наше завдання полягає в організації процесу та наданні всебічної підтримки в цій сфері.

На презентації були присутні:

Голова Гостомельської селищної ради - Юрій Прилипко;

Голова Київсьго обласного відділення НОК України - Ігор Малинський;

Перший заступник голови відділення НОК України в Київській області, почесний член НОК України - Іван Куроченко;

Голова Всеукраїнської профспілки спортсменів - Сергій Бізов;

Начальник Навчально-спортивного комплексу - Вадим Гаєвий;

Начальник Центру студентського спорту НСК Податкового університету - Антон Звєрєв;

Срібний призер олімпійських ігор в Лондоні, Заслужений майстер спорту - Валерій Андрійцев та члени виконавчого комітету Гостомельської селищної ради.

В кінці зустрічі кожен з присутніх отримав книгу Івана Панасовича з його власним автографом, а також було зроблене спільне фото на згадку!

Мої відео