У ДНІПРІ ВІДКРИЛИ НОВУ ПАМ‘ЯТНУ СТЕЛУ ЗАГИБЛИМ ГЕРОЯМ АТО.

У ДНІПРІ ВІДКРИЛИ НОВУ ПАМ‘ЯТНУ СТЕЛУ ЗАГИБЛИМ ГЕРОЯМ АТО.
84675 ПЕРЕГЛЯДІВ

Як важливо пам‘ятати про українських воїнів-героїв, які захищають нашу країну на Сході держави, добре знають у Дніпрі. Тому і не забувають хлопців, які загинули на передовій, стримуючі ворога України. У районі обласного центру Дніпропетровщини - Діівка, на місці колишнього пам‘ятника Леніну, друзі загиблого воїна АТО Антона Камінського, де кілька років тому, встановили на великому камені пам‘ятний знак на згадку про загиблих героїв в бою під містом Шахтарськ. Бій відбувся 31 липня 2014 року за м.Шахтарськ і про загиблих бійців 25 окремої
Дніпропетровської повітряно-десантної бригади тут завжди згадували і пам‘ятають. Коли виникло бажання зробити пам‘ятну споруду більш великою та патріотичною, зверталися по різним інстанціям, але ніхто проблему не вирішував. Потім родичі військовослужбовців і представники громадської організації загиблих героїв «Родинне коло» звернулись за допомогою до патріота Дніпра та України, мецената Дніпровської Єпархії УПЦ КП, президента Міжнародного благодійного фонду "Солідарність"
Олександра Володимировича Петровського з проханням допомогти зробити на цьому місці справжній пам‘ятник, який буде нагадувати усім дніпрянам про героїв боротьби за нашу незалежність. Олександр Володимирович відреагував миттєво і за короткий час проблему було вирішено. Він виділив необхідну суму для проектної документації та будівництва обеліска . Не пройшло і двох місяців, а навпроти СШ 103, за адресою вул. Доблесна 147 - з‘явилася нова пам‘ятна стела на згадку про загиблих воїнів в бою під Шахтарськом. 

30 липня 2018 року відбулося урочисте відкриття, на яке зібралося багато мешканців Дніпра, області та України. Вшанувати пам‘ять про своїх близьких приїхали родини та друзі не тільки з Дніпра, а й з Кривого Рогу, Криничанського та Синельніківського районів, з міста Суми та Харківської області.

На урочистому відкритті були присутні Президент Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Олександр Володимирович Петровський, Керуючий Дніпровською Єпархією Владика Симеон, священнослужителі УПЦ КП, директор Українського музично-драматичного театру ім. Т.Шевченка Оксана Іванівна Петровська, родичі загиблих захисників України, їх знайомі, друзі, ветерани АТО та діючі воїни ЗСУ. 

Після лунання гімну України об’явили хвилину мовчання в пам'ять про загиблих. Представники Дніпровської Єпархії УПЦ КП на чолі з Владикою Симеоном звершили молебень та освятили пам‘ятну стелу.

Всі присутні поклали квіти,
родичі воїнів і представники громадської організації «Родинне Коло» виступили зі словами вдячності й подяки за те, що пам'ятають про їх загиблих близьких.
Олександру Володимировичу Петровському голова громадської організації «Родинне Коло»- Сергій Ніконов вручив пам’ятну грамоту і особисто подякував за патріотизм, увагу та доброту.

Відтепер пам‘ятна стела буде завжди нагадувати про героїзм наших воїнів і стане для майбутнього покоління справжньою пам‘ятью про боротьбу за незалежність України.

Автор: МБФС

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео